Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem családi kérdés hanem az...

Fannybaba8 kérdése:

Nem családi kérdés hanem az egyik barátnőmről lenne szó, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egy furcsa de annál fontosabb kérdéssel fordulok hozzátok.Az egyik legjobb barátnőm 13 éves. Mostanában amióta elkezdődött a suli egyre durvább dolgokat csinál. Elösször csak feszült és ideges volt meg kedvetlen.Soha nem akart beszélgetni.Gondoltam biztos szerelmes úgyhogy rá hagytam.Viszont 2 hete rá szokott a cigire. Napi 2 szállal szív. Az ereit megpróbálta vagdosni, több kevesebb sikerrel.Egyre EMO-sabban öltözködik.És meg akar halni és néha ölni szeretne (a volt barátnőjét) A barátnőmmel beszéltünk vele.Azt mondta hogy a szülei lelkileg bántják, szerelmi bánata van (Nem tetszik senkinek) és hogy utál élni.Szóval egyre hülyébb dolgokat tesz.Mit tegyek?? Nagyon félünk.Segítsetek ? !

2012. nov. 14. 16:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
te jó ég :O
2012. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mi vezethette idáig ezt a dolgot? :'( Soha nem látom viszont és soha nem tudjuk meg...:( Ohh istenem meghalok hogy elveszítettem.:'(((
2012. nov. 26. 16:22
 13/13 A kérdező kommentje:
Drága Kicsi Barátnőm már 2 hónapja elment! Hiányzol :'( Bárcsak máshogy t9rtént volna...:'( <3
2013. febr. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!