Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a reakciótok ha a...

Mi lenne a reakciótok ha a barátotok/haverotok bevallaná hogy meleg?

Figyelt kérdés
tegnap 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom... Megkérdezném, hogy akar-e róla beszélni.

Ha igen, akkor kíváncsi lennék, hogy hogy éli meg, ki tetszik neki, el akarja-e mondani másnak is stb. Ha nem, akkor nem faggatnám.


Alapvetően semmiben sem változtatná meg a kapcsolatunkat.

tegnap 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne adja tovább , senkinek . Amennyiben nem kavarna nem okozna semmilyen bajt stb én sem égetném le .
tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Semmi.
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megköszöntem a bizalmát, megöleltem és elmondtam, hogy ez a kapcsolatunkon semmit sem változtat.
tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nekem van leszbikus barátnőm, de kb sehogy nem reagáltam. Mármint engem nem zavar az ilyesmi és nem tudom, mit kellene erre mondani azon kívül, hogy oké. xD Mennyivel természetesebb lenne, ha nem kellene így coming outolni, csak simán közölné az ember a másikkal, hogy tetszik neki/randizik egy azonos nemű emberrel.
tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%

Engem sem zavarna ha amúgy normális. Talán még jobban megbizhatóbb is az aki meleg.

Mondanám hogy velem soha, de amugy nem változtatna semmin.

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Lecumiznám, ha helyes. 30/f/incel
tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy oké és menne tovább az élet.
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatna semmin, nem is értem, miért tartunk még mindig ott, hogy az ilyesmit be kell "vallani". Nem bűntény ez.
tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Amíg nem teszi hozzá azt is, hogy amúgy belém lett szerelmes, addig töksemmi. Valszeg nem lepődnék meg rajta, ha barát, mert azért a barátait ismeri az ember, észreveszed a nyomokat. Ha csak haver, akkor talán nem ismerném annyira, és lehet meglepődnék.


Nekem most volt egy munkatársam, akin meglepődtem, mert átlagos ember, a nemének megfelelően öltözködik és viselkedik, nincsenek díszbúza cica-mica mozdulatai, érted... szóval nem gondoltam volna. Vele nem vagyok igazán beszélő viszonyban sem, max köazönünk, ha egyszerre vagyunk a konyhán. Ilyen viszonyban meglepő infó volt.

ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!