Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinalhatnak a barátnőmmel...

Mit csinalhatnak a barátnőmmel egy kis faluban dög melegben?

Figyelt kérdés

2 napra le jön városi barátnőm vidékre és nem unatkozni szeretnénk. Nagyon kicsi a falu,és kb 37 fok is lehet napkozben,így nem tudnánk kinti elfoglaltságot kitalalni, persze ha le hűl a levegő ki megyünk mert imádunk röpizni, csak tudjatok az 37 fokban nem jó.

Tudnátok valami tippet adni 16 eves lányoknak? A fagyizason és a kártyajáték/tarsason kívül?



júl. 9. 12:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Sátor, grillpartival, visszafogott hangerejű zenével a háttérben.
júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%

Kikre érted, hogy mit csinálhatnak? Pl. 4-5 haver esetében lenne tippem, hogy mit csinálhatnának vele.

Persze ebbe neki és neked is bele kéne egyezni.

júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

1 nem is rossz otlet, meg a sator beszerzését át kell gondolnom de köszi

2 figyel ha a legaprobb dologba tudsz bele kotni ink ne,szerintem a le irasbol kiderul hogy nem arra ertettem es hogy nem vagyunk olyan le alacsonyodo szinten mint te;)))

júl. 9. 13:13
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Medencezes?!
júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vízpart?
júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én lányom hívná át a barátnőjét most, valszeg egész nap a szobájában néznének valami agyatlan tinisorozatot a netflixen, és kipletykálnának mindenkit. :)
júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
A sátor az összehangolt közös tevékenységről és a Nap elől időszakos elbújás esélyéről szólna... Apró kaland, amely több azért egy tévé előtti közös fetrengésnél... Azért vetettem fel! :D
júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

4 nincs medencenk

5 mondtam kicsi a falu,nincs a kozelben ilyesmi

6 nem vagyunk oda a filmekert valamint a pletykalasert és netflixunk sincs, persze este megszep hogy nézünk valamit!

7elnezest de eppen szervezesben vagyok és gyorsan irok, alapból is ékezet nélkül irok ha pedig valahol van az az autocorrect

Legalább lenne egy verseny amit megnyernek:))

És 16 évesen egymás testét élvezni nem a legjobb ötlet, felelotlenseg sot ha a ferfi nagykoru illegalis is,szoval errol ennyit, ha pedig nem tudod ertelmezni az ékezet nélküli szavakat akkor az már nem az en bajom

Az ink ne az pedig egy rövidítés a fiatalok körében azt jelenti inkább ne

júl. 9. 13:36
 9/34 A kérdező kommentje:
8as teljesen jogos, és az ötlet jó is csak nem tudom hogy megeri a sator, mert ugye nincs sátram
júl. 9. 13:37
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
Annyira azért nem, hogy ezzel egyszeri, külön kiadást generálj, - mert nincs arányban!
júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!