Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinalhatnak a barátnőmmel...

Mit csinalhatnak a barátnőmmel egy kis faluban dög melegben?

Figyelt kérdés

2 napra le jön városi barátnőm vidékre és nem unatkozni szeretnénk. Nagyon kicsi a falu,és kb 37 fok is lehet napkozben,így nem tudnánk kinti elfoglaltságot kitalalni, persze ha le hűl a levegő ki megyünk mert imádunk röpizni, csak tudjatok az 37 fokban nem jó.

Tudnátok valami tippet adni 16 eves lányoknak? A fagyizason és a kártyajáték/tarsason kívül?



júl. 9. 12:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%

"És 16 évesen egymás testét élvezni nem a legjobb ötlet, felelotlenseg sot ha a ferfi nagykoru illegalis is,"


Ezek szerint nem igazán világosítottak fel. Nem illegális, csak nem tanácsos. 14 a beleegyezési korhatár:

[link]


"szoval errol ennyit, ha pedig nem tudod ertelmezni az ékezet nélküli szavakat akkor az már nem az en bajom"


Nem erröl van szó, hanem hogy igénytelen, de elfogadható, ha az embernek nincs módja rá (mint nekem pl. dupla ékezetre). Arra viszont semmi ésszerü magyarázat, hogy valaki egy mondanton belül keveri. Most van, vagy nincs?

júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
12 figyu te kötöttel belém,ha csak azért írtál a posztom alá hogy belém köss akkor felesleges ez az oldal nem arra van,remélem leesett,valamint ha a felfogásod elérné a minimális szintet akkor le esett volna hogy nem keverem, szerintem ha nem tudsz segíteni akkor ne ilyenekre pazarold az időd hogy másba kötsz bele
júl. 9. 14:07
 13/34 A kérdező kommentje:
És egyébként ha nem vetted volna észre akkor mindenki leszavazta a válaszaid ugyhogy szerintem ink ne engem oktass ki
júl. 9. 14:10
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

Nekem inkább kérdések merültek fel.

2 napból az első és a második nap egy része az utazás (megérkezés, hazacuccolás), vagy két teljes nap együtt?

Mi a célja a barátnődnek, csak hogy találkozzatok, együtt legyetek, dumáljatok és kicsit pihenjen, vagy van valami elvárása, pl. programok?

Azt kérdezted tőle, hogy mihez lenne kedve? Volt már nálad, ismeri a lehetőségeket? Ritkán találkoztok?

Mert szerintem ezektől is függ, hogy mivel kellene/lehetne eltölteni a két napot.

júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
22%

"valamint ha a felfogásod elérné a minimális szintet akkor le esett volna hogy nem keverem"


Aham. Tehát annyira ostoba vagy, hogy észre sem veszed.

Akkor ez mi:

"Mit csinalhatnak a barátnőmmel" Hirtelen az utolsó szóra megtaláltad? :DDD


És itt sem kevered ugye? "figyu te kötöttel belém"


Leeisik is egy szó.


"ha nem tudsz segíteni"


Én pont segíteni próbálok. Értelmes ember tanul belöle, ha kijavítják.

Nálad ez tényleg felesleges, mert taníthatatlan vagy és buta.


"És egyébként ha nem vetted volna észre akkor mindenki leszavazta a válaszaid ugyhogy szerintem ink ne engem oktass ki"


Pont lesz@rom. Belinkeltem pl. a törvényt beleegyezési korhatárról. Aki ezt is lepontozza az csak pont olyan buta, mint te, mert a tényeket vonja kétségbe. Engem sosem zavart, ha a buták megugatnak, meggágognak. Ettöl ugyan jobb nekik, ezt nem irigylem, de buták maradnak.


Azt pedig majd én eldöntöm, kit oktatok ki, ebbe semmi beleszólásod.

júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 15ost remek, így van az utazás is része lenne a 2 napnak,szóval mondjuk azt hogy 1 nap amikor le száll a buszrol már van egy kis program de utána megyünk is nálunk, lényegében nincsenek elvarasai de persze nem szeretném hogy unatkozzon és hogy csak üljünk egész nap,mert tudom hogy kaland vágyó, szóval valmit szeretnék, annyira sok lehetőség nincs hisz a falu kicsi kb 2 utca és a legközelebbi városba csak busszal tudunk bejutni ami 3 óránként megy,így ez nem előnyös

Persze hogy kérdeztem tőle, mondta hogy lenyegtelen csak ne unatkozzunk, persze az estére ki is találtam pár dolgot csak ugye ez a meleg,és nyár óta elég ritkán talizunk igen mert kicsit távol lakunk egymástól. Ezeket azért nem írtam le a fentiekben mert úgy gondoltam hogy ha ilyen hosszú a leírás akkor úgysem olvassák el. És szerintem teljesen igazad van az én álláspontom szerint is függ ezektől ez a 2 nap. Előre is koszii

júl. 9. 14:35
 17/34 A kérdező kommentje:

16 engedd el, okes?

Ertelmes emberek vagyunk(szerintem),irastol fuggetlen, ott ahol kell úgyis helyesen fogok írni, szóval szerintem fejezzük be,te is és én is foglalkozzunk a saját dolgunkkal mert segítséget kértem te pedig próbáltál is adni csak nem abban amiben kértem

júl. 9. 14:37
 18/34 anonim ***** válasza:
42%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Találtam egy régebbi kérdést rólad kérdezö. Itt pont az ilyen analfabétákat partolókat pontozták le.

júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a sorsára - kérdező!

Attól kap lángra, hogy látszólagos figyelmet kap...

júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
18 rendben, visszaszívom az utolsót.
júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!