Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinalhatnak a barátnőmmel...

Mit csinalhatnak a barátnőmmel egy kis faluban dög melegben?

Figyelt kérdés

2 napra le jön városi barátnőm vidékre és nem unatkozni szeretnénk. Nagyon kicsi a falu,és kb 37 fok is lehet napkozben,így nem tudnánk kinti elfoglaltságot kitalalni, persze ha le hűl a levegő ki megyünk mert imádunk röpizni, csak tudjatok az 37 fokban nem jó.

Tudnátok valami tippet adni 16 eves lányoknak? A fagyizason és a kártyajáték/tarsason kívül?



júl. 9. 12:58
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

20 igyvan ezért próbálom minnel értelmesebb módon es röviden megfogalmazni

21 köszönöm, látod tudok helyesen is írni, csak akkor épp rohanásban voltam

júl. 9. 14:43
 22/34 anonim ***** válasza:
26%

:)

🍺

júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Sátrat vagy gumimedencét nem muszáj venni 1 nap miatt, lehet kölcsönkérni is egy napra valakitől, akinek van. Pl. rokontól, szomszédtól, barátoktól, ismerőstől stb. Ha van valami kis patak a környéken (bokáig érő, biztonságos!), akkor lehet menni lábat áztatni benne, vagy a kert pléh bádogkádban pancsolni egyet.

Lehet sétálni menni a faluban, megmutatni a helyet, ahol laksz. Ha van fagyizó vagy presszó, lehet fagyizni vagy sütizni, üdítőzni egyet. Mehettek bicajozni is egy kört, ha ő is tud és szeret biciklizni. Áttekerhettek akár a szomszéd faluba is, ha közel van és nem veszélyes az útszakasz. Teríthettek a fa alá plédet is az árnyékba, készítesz friss hideg limonádét, elkortyolgatjátok a fa alatt, miközben beszélgettek, nevetgéltek, meséltek egymásnak, vagy olvasgattok az árnyékban heverészve. Lehet egymással amőbázni, torpedózni, akasztófázni (papíron, nehogy a fára kössétek fel egymást! :D), ország-városozni, kártyázni, társasozni stb. Behűthettek a hűtőben (vagy a kútban :)) dinnyét is, azt is el lehet majszolgatni a hűvösben. Vagy készítetek közösen valami gyors, sütés nélkül elkészíthető édességet, desszertet, pudingot, kókuszgolyót, estére behűtitek, nasinak finom lesz. Este tábortüzet lehet rakni, ha nincs tűzgyújtási tilalom éppen, közös szalonnasütögetés a családdal vagy aki kreatívabb az készíthet saslikot, grillezett húsokat, zöldségeket is magának a tábortűznél.

júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Van itt néhány jó ötlet, igen persze megyünk sétálni csak ugye majd este felé ahogy már írtam, és mondtam is hogy valami benti programot keresek mert tűző napon nem a legjobb sétálni vagy biciklizni ,ahogy írtam kicsi a falu szóval konkrétan van egy bolt + templom és ennyi,kolcsonkerni is próbáltam már de mindenkinek vagy akkor kell vagy éppen elromlott,valamint inkabb idősek élnek itt akik hát hogyis mondjam nem ezeknek élnek. Patak sincs csak egy folyó ami valljuk be kicsit veszélyes, de tűrhető ,ahogy a bicajt mondtam már, estére majd megyünk, csak nem ilyen melegben akarunk

Egyébként a pledes cucc az jó csak árnyékot kell találni:)

Olvasás az nemigen a mi világunk,és a nyáron már 2 könyvet is kiolvastam a kötelezően feladottakat szóval kicsit már elegem van az olvasasbol

Egyébként a legjobb amit írtál azok a kis játékok papiron, ezeket tuti bevetjuk

Szalonna sütés hétvégi esténként pedig alaap

Nagyon-nagyon köszönöm a tippeket!🥰

júl. 9. 15:12
 25/34 anonim ***** válasza:
42%

"Egyébként a pledes cucc az jó csak árnyékot kell találni:)"

Annyira pici a falu, hogy se iskola, se óvoda, se mozi, se presszó, de még árnyék sincs? Még az árnyékot is keresni kell? :)

De kocsma az tuti van, fogadjunk! :D Az még a világvégén is van, mindig.


"kicsi a falu szóval konkrétan van egy bolt + templom és ennyi"

Na! A templom az jó! Az már valami! Ott jó hűvös van bent. Meg nagyon jó az akusztikája. Lehet menni karaokézni. Csak ha jön a plébános, akkor váltsatok gyorsan valami egyházi énekre, hallelujára. :D

júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Haha vicces 😂

Egyébként az árnyékot arra írtam hogy nincs fa az udvaron és a ház pont délutánra takarja el a napot, azon az oldalt amit délben takar el ott a kerítés így ott kevés a hely,erre írtam hogy találni kell árnyékot

júl. 9. 15:45
 27/34 A kérdező kommentje:
Jah és igen kocsma egyértelműen van😂
júl. 9. 15:46
 28/34 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg csak ez a 3 dolog van,ez már annyira nem is falu, csak annak van elkönyvelve.

Olyan mint egy tanya, idősek lakják inkább és külföldiek mert pont a határnál van,alig néhány gyerek, szoval ezért itt nincs is sok mindenre lehetőség.

júl. 9. 15:48
 29/34 anonim ***** válasza:
Írd meg, végül mi lett
júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Semmi, lekeste a buszt és nem tudta megoldsni hogy kijojjon ,így nem is jött el
júl. 12. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!