Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinalhatnak a barátnőmmel...

Mit csinalhatnak a barátnőmmel egy kis faluban dög melegben?

Figyelt kérdés

2 napra le jön városi barátnőm vidékre és nem unatkozni szeretnénk. Nagyon kicsi a falu,és kb 37 fok is lehet napkozben,így nem tudnánk kinti elfoglaltságot kitalalni, persze ha le hűl a levegő ki megyünk mert imádunk röpizni, csak tudjatok az 37 fokban nem jó.

Tudnátok valami tippet adni 16 eves lányoknak? A fagyizason és a kártyajáték/tarsason kívül?



júl. 9. 12:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ő sem bírja a meleget? Mert én se szívesen mennék most sehova, még az utcára se, nemhogy utazni
júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Hat nem arrol van szo, egyébként már el indult az egyik busszal ami át szallasos csak lekeste és úgy döntött hogy haza megy mert a kovi busz 1 óra múlva lett volna
júl. 12. 09:48
 33/34 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb mikor tudtok röpizni is, ink mint megsüljetek, amúgy nekem tetszik az ink, van értelme mivel rövidítés.
júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Hát jaa

Annyi mikor meg már lejjebb hűl q levegő az ősz akkor én meg már koleszban vagyok

Örülök hogy tetszik az ink

júl. 13. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!