Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a francot csináljak most?...

Mi a francot csináljak most? Azt terjesztik rólam hogy meleg vagyok

Figyelt kérdés

Volt egy haverom aki nagyon sokszor tett fura utalásokat, és sokszor furán viselkedett.

Majd kb két éve néhány sör után bevallotta hogy meleg/biszex, aztán rákérdezett hogy én nem e vagyok az, mert nincs párom egy ideje... Elég egyértelműen bepróbálkozott!

Közöltem vele hogy nem. igaz kicsit bunkón mert nekem nagyon sértő volt a feltételezés hogy annak gondolt..


Ezután nem sokat beszéltünk, meg részemről ennek a haveri dolognak itt vége volt..

De a titkát diszkréten kezeltem és nem mondtam el senkinek, már csak azért sem, nehogy rámenjen a házassága.



Erre most kiderült hogy ő azt állítja mindenkinek hogy én meleg vagyok. És hogy ezért nincs párom stb stb..


Holott próbálkozok, csak nincs sikerem.........


Ami miatt alapból magam alatt vagyok, erre most jön az hogy ez a gyökér azt terjeszti rólam hogy homokos vagyok... Amit valszeg már soha nem is fogok tudni lemosni magamról..


Már egy hete sík ideg vagyok emiatt.. már nagyon elvetemült dolgok is megfordultak a fejemben..


Teljesen tehetetlen vagyok, ha elmondanám az igazat, még sokkal rosszabb lenne mert neki van felesége, így nagyon nem is hinnék el. Úgy jönne ki mint ha bosszúból mondanám ezt..


Mi a francot tehetnék most???? Meg hogy a francba lehet valaki ennyire szemét?!


szept. 2. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk én simán elmondanám mindenkinek ezt, amit neked mondott. Ha rámegy a házassága, akkor így járt. Minek akart ártani neked?

Aztán majd elcsitul az ügy, és akkor már nem lesz hatása a párkeresésedre.

szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak most már senki nem hinné el!
szept. 2. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem hinné el senki? Ezt miből gondolod?
szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben cseppet sem kedves kollégákkal, ők azt nem értették meg, hogy nem azért nem mutatkozom nőkkel, mert meleg vagyok, hanem mert védem a magánéletemet.

Aztán egyszer úgy hozta a sors, hogy egy gálaesetre vinnünk kellett a párunkat is, és akkor elvittem a barátnőmet.

Azóta kuss van.

Szóval szerintem engedd el... tiszta energiapazarlás bizonygatni a semmit.

szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szrd le. Nyilvánvaló hogy provokál. Jó élete lehet a feleségének mellette, ha ez a taktikája. A lényeg hogy ne ess kétségbe.

Ha élesbe menne menne személyesen ez a téma visszakerdeznék ott azonnal, hogy miért kipróbálnád? XD Nem lenne őszinte a reakciója.

Amúgy meg ne foglalkozz vele mit gondolnak mások, ő szerintem pont ezt akarja kihasználni. Valami laza poént süss el. Vagy tálalj ki...

szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én biztos elhinném. Pláne hogy már tele van minden azzal hogy a nárcisztikusok is mennyire kígyók. Lehet sokan nem hiszik el, pedig logikusan neked adna igazat akinek van egy csöpp esze. Ugyanis minek terjesztenéd ezt te róla? Tedd ki face-re hogy bepróbálkozott nálad egy haverod, aki házas, te meg elküldted melegebb éghajlatra amin besértődött, és hogy mások is vigyázzanak ezzel, nehogy így járjanak mint te. Ne írd ki hogy ő volt. Kész ennyi az őszinte történet. Aki normális egyből látja hogy te mondasz igazat. Van akinek fél év múlva esik majd le, a köcsögökért meg nem kár.
szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja de azt mindenképp írd bele hogy 100% hetero vagy, nehogy azt higyjék azért utasítottad el mert hetero. Szóval jól át kell gondolni mit írsz le, sehol ne legyen benne félreérthető rész.
szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert hetero- mert házas azt akartam írni csak sietek vár a kaja :)
szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Azért annak nézz utána hogy biztos hogy ő terjeszti e, és biztos hogy sokan tudnak e róla. Egy ember is kavarhat összevissza beszélhet de ha biztos hogy ő a hunyó akkor írd ki nyugodtan. Ha nem akkor max egy 100 % hetero mém, vagy póló, és ha kérdezik mi az oka az hogy nem akarod hogy valami biszex kacsintgasson.
szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A terjesztőt minősiti ez a megnyilvánulás. Ép elméjű ember az ilyen senzitív információkat kulturáltan kezelné. Amennyiben nem ,így ismét őt/őket minősíti.


Elhiszem ,hogy szörnyen esik,de szerintem ,aki ismer az tudja az igazságot a többi meg nem számít.



Én a helyedben nem foglalkoznék vele,felesleges energiát ölnél bele,hiszen az emberek azt gondolnak másról amit akarnak, attól függetlenül ki mit mond.

Az igazadat bizonygatni....hááát..az egy bites embert nem hatja meg akkor sem .



Ha biztos vagy benne ,hogy ő a terjesztő,akkor nyugodtan tudomásul veheted ,hogy kompenzálni próbálja az ő "megszégyenülését" Az ilyen embernek pszichológusra lenne szüksége.Nyilván frusztrált ő maga is a helyzete miatt (vágyak meg nem élése) és ha falba ütközik az amúgyis benne dolgozó frusztráció ,vagy akár a szégyen elhatalmasodik. Van aki ezt tudja kezelni és van aki inkább ventillál ,másnak árt,csak hogy csökkentse a frusztrációját..(nyilvaán nem fogja csökkenteni,de elsőnek jó ötletnek tűnt)-kategória.

szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!