Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki azt terjeszti hogy...

Ha valaki azt terjeszti hogy meleg vagyok akkor azért fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

Mondjuk bosszúból ilyet terjeszt és mellé egy kamuüzenetet is szerkeszt hogy hitelesebb legyen.


Az ilyen kimeríti a becsületsértés fogalmát? Illetve milyen módon szankcionálják?



#törvény #hazugság #BTK #becsülesértés
2021. dec. 20. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2021. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Barmiért fel lehet, csak senkit sem fog érdekelni. Te meg inkább szokj át a finom szaftos puncira, ne merev dákókat szopdossál!
2021. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem igen.

Azért mondom ezt, mert pl. Ungár Klára pont ezt állította Kocsis Mátéról. Kocsis Máté polgári pert indított, amit meg is nyert. Ungár Klára kártérítést fizetett neki - no meg a perköltséget.

2021. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Na jó, de Kocsis Máté nem volt valójában meleg, róla ezt valótlanul állították. Ugyanakkor nézzél rá a kérdezőre és még ő is alátámasztja, hogy esetében üzenetekkel is igazolni lehet homárságát.
2021. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Aki szerint igen, na hajrá! Bizonyitson csak be! :D

Aki közszereplő, annak birnia kell a tamadasokat :)


Sok gyengelelku ugyis le fogja pontozni a kommentemet

2021. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Akkor mar suliban is siman beperelhettel volna azt aki kikozositette xdd
2021. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Én úgy értelmeztem a kérdező mondatait, hogy ő sem meleg.

Nyilván ha meleg, és a másik ezt tudja bizonyítani, akkor a kérdező nem nyerné meg a pert.

2021. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Feljelenteni lehet. Csak semmi értelme. Mert ebben az országban a jog megfelelő alkalmazása is önkényes. He ilyen problémád van, annak megoldását a rendrakással kell kezdeni. Megjegyzem, bármilyen problémád van, akkor is ez a helyzet. A rendrakást a fejekben kell elkezdeni, ha ez elég sok helyen megtörtént, egymásra kell találni (azoknak, akiknek a gondolataik már rendben), és olyan törvényeket kell hozatni, amelyek minden téren rendet tesznek. Na persze, ehhez új törvényhozók kellenek. De ennyi már tényleg elég, feltéve, ha őket is árgus szemmel figyeljük, nehogy eltévelyegjenek. Mert az nem nehéz.
2021. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom tényleg meleg vagy
2021. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ma már ez dícséretnek számít.
2021. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!