Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne csinálnom ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom ha azt terjeszti hogy meleg vagyok? Mert nem jöttem vele össze?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szeretek, de nem vagyok vele együtt még csak ismerkedünk, ezt szépen el is mondtam neki.


Erre meg facebookon olyanokat ír ez a lány csak egy példa "miért nem b..ol már meg b..i vagy"? ezekre általában nem írtam neki vissza egy ideig, de komolyan akár össze is jöttem volna vele/szép lány de ez megvan húzatva. Akkor néha megkér hogy tiltsam le ha nem akarom hallgatni, legtöbbször magával veszekedett kb egy ideig...én ezt meguntam és megírtam neki ezt "Na jó ha tényleg ilyen fogyatékos vagy akkor nincs miről beszélnünk, nem foglak megdugni, nem azért mert b..i vagyok, hanem mert egy idióta hülye p..ca vagy"


Meg sem vártam a választ letiltottam...erre meg már az egész város azt beszéli hogy én b..i vagyok, még ez a lány aki tetszik is kérdőre vonta ezt, ez egy 10 ezres város kb így mindenki tud a másikról mindent :@


Ilyenkor mit lehet csinálni? Már az sem segítene ha ezt a hülye p..át agyon verném ezért, mert hát ugye már elterjedt a dolog.


2022. febr. 23. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Ez csak az ő véleménye, gondolom óriásplakátra nem írta még ki azért. Az én férfiasságomat is vonták már kétségbe visszautasított nők. Ha majd lesz csajod, akkor látja a város, hogy nem vagy búza. Ez a lány meg egy erőszakos, nárcisztikus valaki lehet.
2022. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak az o ismeresi kozott mondja el.

Ha valaki kerdezi valamit toled, nyugodtan elmondhatod az igazi sztorit.

2022. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"akár össze is jöttem volna vele/szép lány"

- akkor most örülj, és tanulj belőle, hogy megszabadultál ettől a szép-bőrbe bújtatott alpári, gusztustalan dögtől.

És a városi szóbeszéd ne érdeklen, elmúlik 3 nap alatt, ill. aki így ír, arról megvan ám a vélemény a városi pletykákban.


Kívánom, hogy találj egy jólelkű, kedves, csendes, szép lányt!

2022. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit..


Ha erre felkapod a vizet es megsertodsz, akkor meg igazat is adsz neki a tobbiek szemeben.


Azt meg sose feledd, hogy "minden csoda 3 napig tart".

2022. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább lennék buz1/buz1nak is jobb lenni, minthogy ilyen elmebeteg proli ptsát dugjak.

Én ezt mondanám.

Nem kell tagadnod, vitatkoznod amiért buz1nak tartanak. Le kell sz4rni. Hamar abbahagyják ha látják hogy nem idegesítenek vele.

2022. febr. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt gondolnak vajon annak?
2022. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!