Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyesek miért nem értik meg,...

Egyesek miért nem értik meg, hogy attól, hogy elfogadják őket, még nem kéne reklámozni? Meleg kérdés

Figyelt kérdés
Hétvégén volt egy haverom esküvője. Van egy közös barátunk, aki meleg. Igazából hamarabb volt barát, minthogy a szexualitás kialakult volna. Sosem volt probléma vele, mindenki tudta róla, voltak ugyan kínos dolgok, mikor pl csajokról volt szó, de annyi. Van egy párja. Mivel már az országba szét vagyunk, így nem találkozunk minden héten, 2-3 havonta járunk össze úgy, hogy kb mindenki, viszont a párjával még 2xtalálkoztunk. Most az esküvőn totál idióták voltak. Ez egy kisváros, itt nincs lmbtq, az idősek meg egyáltalán nem nézik jó szemmel. Na most a viselkedésük kritikán aluli volt. Éppen az ifjú pár helyére nem álltak. Kézen fogva mentek, és kint még smároltak is. Csak én érzem úgy, hogy ez nagyon nem volt helyénvaló? Kerek perec meg is mondtam neki, és még neki állt feljebb. Haver nagyon konfliktuskerülő, ő nem mondott semmit. A nagyapja annál inkább... 92 éves az öreg, narancsfan... Mikor már volt benne pár rövid, elhordta őket minden b.zinak. de többeknek nem tetszett. Igazából ha egy hetero pár csinálta volna ezt, azzal sem lettem volna kibékülve. De így tényleg csak botrányt okozott. Nem lehetett volna diszkrétebben? Nem úgy illett volna? Most kb én vagyok a rossz, mert meg mertem jegyezni, hogy rohadtul nem volt fair. Mint a szivárvány karkötő sem. Az már csak hab a tortán, hogy a cigizőben konkrétan a szexuális életüket is kifejtették. Elvileg valaki kérdezte, de volt ott több olyan személy, akit ez megbotránkoztatott. Én továbbra sem ítélem el azért, mert meleg, sem az átlag által roppant furcsa egyéb szexuális vonzalmuk miatt, amiről büszkén mutogatták a képeket (pálcával verik egymást) de szerintem irtó gáz volt. Miért kell visszaélni a helyzettel?
júl. 25. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Had csókolja meg már meg, te perverz. Narancs felhozatal ne projektálja ki a szexuális szorongás amikor még lát egy szivárványt és beálitja reklámnak.
júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Te soha nem fogod meg nyilvánosan a nőd kezét? Jó, nem, mert könnyen korlátolt pasinak nem jut nő...
júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kézen fogva mentek, és kint még smároltak is."

Ez sem egy heteroszexuális, sem egy homoszexuális pártól nem probléma. Nincs benne semmi feltűnő vagy felháborító (ha még valami központi helyzetben csókolóznak, de itt még csak erről sem volt szó).


"Mint a szivárvány karkötő sem."

Aki egy ékszeren fennakad, az közel sem olyan elfogadó, mint amilyennek hiszi magát.


"Az már csak hab a tortán, hogy a cigizőben konkrétan a szexuális életüket is kifejtették. Elvileg valaki kérdezte, de volt ott több olyan személy, akit ez megbotránkoztatott."

Beszélgettek valakivel, aki érdeklődött, amit meghallott néhány másik ember, akikkel ez a pár nem is foglalkozott. Ez megint nem az ő hibájuk, hogy mások hallgatóznak és megsértődnek. A cigiző ismét nem központi hely, szóval pláne nincs probléma azzal, hogy ők ott miről beszélgetnek.

júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi reklámozás nem volt. Kérdező, te messze nem vagy egy elfogadó ember velük szemben.
júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ti is szoktatok beszélni a szexuális életetekről, te magad vallod be azzal, hogy leírod, kínos volt, mikor csajokról volt szó. Nyilván nem a hajuk színe volt kínos.
júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Én egyet értek veled kérdező. Egy felnőtt ember tudja, hogy hol mikor és kinek mit szabad mondani illetve hogyan illő viselkednie.
júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os remélem te is és a kérdező isúgy élitek le az életeteket hogy azon szorongtok ki mit mond vagy gondol. Mi nem így fogjuk. Megpukkadhatsz.
júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom a homofóbokat, csak ne reklámozzák magukat. Neked se kéne ezt tenned, kérdező. Otthon, a 4 fal között úgy homofóbkodhatsz, ahogy akarsz. De ezt nem kéne mások előtt mutogatnod (online felületeken sem).
júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Még akár lehetett is sok és ízléstelen, amit csináltak. De! Mondom ezt hetero családanyaként, akinek a családjában sincsenek melegek.

Van 3 gyerekem. Innentől kezdve a bölcsődétől kezdve a gimnáziumig bezárólag MINDENKI tudja, hogy legalább 3x lefeküdtem egy pasival.

Besétálok egy kisboltba a férjemmel, és a pultos előtt megbeszéljük, hogy csirke vagy pulyka legyen másnap ebédre. A pultos tudja, hogy dugunk egymással.

Kiveszek egy szállodai szobát Nagy és Nagyné névre. A londínertől a mosogatófiúig mindenki tudja, hogy nem csak alvásra fogjuk használni a friss lepedőiket.

Szóval, kérdem én.

Hogy a bánatos pöccbe lehet 4 fal között buzzinak lenni, ha nekem sem jön össze soha, hogy titkoljam, hogy hetero vagyok?

júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9, Ez már haladó szint, sokan nem jutnak el idáig. Sokan leragadnak a kezdő- vagy jobb esetben a középhaladó szintnél, legalább az emberek fele. A másik fele az, aki így gondolkodik, mint te és képes mások helyzetébe is belegondolni. Szerencsére. :) Amúgy érdekes, hogy itt a gyakorin mintha az átlagnál jóval többen lennének a haladó szinten lévők, szintén szerencsére. Más fórumokon meg épp pont ennek az ellenkezője tapasztalható.
júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!