Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondhatok ilyet az orvosomnak,...

Mondhatok ilyet az orvosomnak, jól fog neki esni, vagy nem illik? Lent a többi.

Figyelt kérdés

A háziorvosunk már évek óta olyan figyelmes, kedves, velem különösen, mert közel is lakik. Érdeklődik csak úgy az egészségünk felől stb.

Arra gondoltam, hogy a legközelebb is ha ilyen kedves lesz, megondanám neki, hogy mennyire jól esik és azt, hogy emiatt egyre jobban kedvelem.

Ezt konkrétan így mondanám.


ma 07:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8: nő létemre?? Biztos hogy nem!!
ma 08:51
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, te bele vagy habarodva ebbe az orvosba. #6 válaszoló megjegyzése nagyon találó volt.

Ja, és ha netán ilyet mondanál neki, biztos lehetsz benne, hogy miután kimentél a helyiségből, az orvos összenéz az asszisztensével, és mindegyikük a fejét fogja majd. Hiányzik ez neked?

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezzel igazat adtál annak, hogy bejön. Csak az gátol, hogy nő vagy? Ugyan. Egyszer élsz. A nők sokkal érettebbek, belevalóbbak és erősebbek mint mi XD lépj már a sarkadra
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12: nyílván nem a rendelőben mondanám ezt, hanem amikor összefutunk, és újból érdeklődő.
ma 09:00
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen kedveskedni akarsz, viszont többet nem szeretnél, akkor várd meg az ünnepeket.


Én a GLS meg az MPL futárnak szoktam bonbont adni, mivel mindig Ők hozzák és gyakran rendelek online.


Mondjuk Ő orvos és velük azért más ez az ajándékozás dolog, de szerintem, ha civilben látod az utcán, akkor nincs vele gond. (mondjuk így mindig nálad kell legyen a bonbon 😂)

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15 vagyok


kimaradt egy kis rész :D


“mivel mindig Ők hozzák A CSOMAGOT”

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!