Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőtől korrekt pénzt...

Barátnőtől korrekt pénzt kérni ezért?

Figyelt kérdés
Ti kérnétek pénzt azért, hogy vigyáztok pár napot a barátnőtök kutyusára?
ma 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Attól függ, Bernáthegyi?:D
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Yorki, szobatiszta és nagyon jó, nyugodt kutyus.
ma 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem egy barátságban az ilyen segítség alapvető.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha nekem a barátnőm ezért pénzt kér, akkor ez jel arra, hogy át kell gondolnom a barátságot? Én még sosem kértem tőle pénzt semmiért, ő viszont már máskor is.
ma 13:21
 6/12 anonim válasza:
Oda vissza megy a dolog és rajtad múlik, hogy egyenlíted -e a mérleget, vagy hogy belemész -e ilyenbe, én a helyedben megmondanám, hogy múltkor kértél ezért vagy azért pénzt és most ezt nem szeretnéd ilyen módon intézni és te pedig nem szoktál tőle, itt egyből kiderül majd, hogy milyen barátnő, persze nézd a kutyus érdekeit első sorban, nem tudom egyáltalán rábíznám e esetleges nézeteltérés után
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Barátságban oda vissza segitések szivességek szoktak menni, nem pénzkeresés.


Ha utolag ker pénzt akkor köcsög is.

Ha előre kéri akkor korrekt, csak épp nem barát.

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkretan mult heten vigyaztunk egy kutyara, full ingyen, ugy hogy a tulaj meg csak nem is barat.

Az #5 kommentedet olvasd el ujra meg ujra...

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Előre kérte, napi 4 ezer ft-ot. Meglepett, mert már nyáron lehúzott pénzzel közös programok során, mondván, hogy neki épp nincs, így én álltam neki kétszer az éttermet egy nem igazán olcsó helyen. Ennek fejében laptam tőle egyszer ajándékba egy dísztárgyat, ami kb töredéke volt a költségnek. De ezzel ezidáig nem foglalkoztam, csak most így eszembe jutott.
ma 13:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hányadék életstilusa van. A saját kölykèt is le fogja venni.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!