Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátnőtök kozmetikus...

Ha a barátnőtök kozmetikus lenne, elmennétek hozzá intim szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
jún. 24. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem!
jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Milyen érv szól benned ellene, hogy megfogalmazódott a kérdés?
jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ferfi a parjahoz? No a haver baratnojehez?
jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Barátnő-barátnő viszony jelenleg, de nem releváns.

2- es, a szégyenlősség :D

jún. 24. 10:44
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Akkor ez pszichoterápiás kérdés.

A szégyen egy életet tönkretehető érzelem.

jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jeezus
jún. 24. 10:51
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Sem férfiként, sem nőként nem mennék el a barátnőmhöz olyan szolgáltatást igénybe venni, amiben ő vállalkozó. Kerülöm a félre érthető helyzeteket. Nehogy azt higgye, hogy kedvezményt szeretnék, vagy ingyenes szolgáltatást. Ő ebből él, ez a munkája és a pénzkereső tevékenysége.

A családunkban van egy cukrász, és többen is elvárták tőle a szülinapi ingyen-torta-költeményeket. Míg helyre nem tettem mindenkit, hogy ő ebből él!

jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elsősorban amiatt kérdeztem, hogy látná az intim részeket, mint barát. De értelek.
jún. 24. 12:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek a véleményét osztom. Nàlunk baràti körben étterme van egy nagyon jó ismerősömnek. Többi ismerős folyamatosan elràngat. Én próbàlom kerülni, mert gyerekkori baràtsàgra hivatkozva folyamatosan próbàl kedvezményt, sokszor ingyen ételt is adni. Én meg cikinek tartom, próbàlom a végén vissza-jattolni amit nem szeret elfogadni.

Kellemetlen szituàció.


Én néha nem tudom ezt tartani, és van hogy rokonoknak szerelek, mert SOS-ben kell műszakiztatni az autót. Ha ilyen van, mindig előre letisztàzom, és megkövetelem hogy ott üljenek mellettem mikor a laptopon leadom a rendelést az alkatrészre, hogy ne legyen késöbb olyan tévhit, hogy "teljes àras bosch pénzt kért el, de febit tett bele azt is 40%-os kedvezményével" meg hasonlók. De ha lehet ezt is kerülöm. Nem jó keverni baràtsàgot, csalàdod és az üzletet. Volt ismerősi körben hogy jó baràtsàg ment tönkre mert illető baràtnak jó volt, alkalmazottnak csapnivaló. És ez kibukott mikor ismerősöm felvette segíteni.

jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Avair2010 ***** válasza:
52%
Nem, mert azzal a szőrömmel még eddig semmi problémám se volt.
jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!