Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátnőtök kozmetikus...

Ha a barátnőtök kozmetikus lenne, elmennétek hozzá intim szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
jún. 24. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se használnék ki egy baráti kapcsolatot,ha olyan munkája lenne,amiből én is profitálhatok,de azzal is egyet értek,h barátságot nem jó keverni az üzlettel,így nem is dolgoznék barátnak!
jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Igen! Mindenképpen. En lennék a legboldogabb, ha lenne egy ilyen ismerős, barát kéznél. Egyetlen egy szigorú feltételem lenne, hogy a szolgáltatást ugyan úgy kifizetem, mint bárki más.
jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12

Ennyire nem vagy szégyenlős, szemérmes? :D

Olyan volt, hogy kb mindegy ki, csak legyen ilyen ismerősöd.

jún. 30. 00:16
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

félsz, hogy kibeszéli a nunidat a hátad mögött? elmondja a legjobb barátnőjének pl?

vadidegennél is leszarja az ember az ilyesmit.

jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem így szó szerint, hogy elmondja. De nem vagyok megelégedve a sajátommal, így aggaszt, hogy biztos lesz róla egy véleménye.
jún. 30. 13:50
 16/17 anonim válasza:

#12-es vagyok. A szégyenlőségnek, szemérmességnek is meg van a maga helye és ideje. Nem állok ki pucéran az utca fronti erkélyre, és stb.

Nem vagyok szégyellős az intim koznetikusom és a masszőröm előtt, ez nem arról szól (🔞). Ők azért vannak, mert szolgáltatást nyújtanak, ergó azért fizetek. Ez nem több, nem kevesebb. Így ebből kifolyólag nem mindegy, hogy ki az intimkozmetikusom. Mint mindenki, az a szolgáltatást keresem, amivel megvagyok elégedve, és minöségi. Természetesen, ha lenne valaki az ismerőseim közzül, aki ezt végezné, és jól is, akkor öt válssztanám, több kényelmi szempont alapján is. Egyik, hogy közel van, ami azt jelenti, hogy Hatvanból nem kellene feljárnom Budapestre, ami nekem oda-vissza 140km.

Ami az esztétikát illeti, kb nem lenne szabad neki érdekelnie, hogy te hogy nézel ki ott lent, valamint, hogy te nem vagy magaddal megelégedve. Te egy szolgáltatást veszel igénybe, ami ebben az esetben a némi kénnyessége után vonz némi felárat is. Ezen kívül, minden fizetős szolgáltatást után elvárt a diszkréció az ügyfél részéről. Ha ez nincs meg és elfecseg rólad ilyen-olyan kompromitáló információt, jogod van a szolgáltatását negatív színvonalban reklámozni. Mellékesen, ha valakinek elmondja és annak a fejében rendben van minden, ő is lefogja vonni a megfelelő konzekvenciákat. Tehát röviden összefoglalva előbb-utóbb nem lesz ügyfele és gyártósori operátorként fogja a megélhetését biztosítani.

Inenntől tied a döntés. Igénybe veszed, vagy sem. Mebízol benne vagy sem.

jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csakis férfihoz, aki nem gay.
júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!