Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt-e veletek olyan, hogy...

Történt-e veletek olyan, hogy valakit először nagyon utáltatok, de késöbb jó barátotok lett az illetö? Mi volt az oka annak, hogy utáltátok őt vagy egymást, és mitől lettetek végül barátok?

Figyelt kérdés

szept. 17. 15:05
 1/4 Katona Dius ***** válasza:
100%

Ilyen nem volt, ellenben fordítva igen.

Először tök rendesnek, normálisnak adta el magát, aztán mikor már megvolt a bizalom, párszor átvert (2x) a palánkon. Utána is próbált volna, de addigra már átláttam rajta.

szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt, mint az első válaszolóval. Féltékenységében mindent el akart venni tőlem, ami neki nem volt meg.
szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első két válaszolóhoz, nekem is voltak olyanok akikkel jóba lettem aztán kimutattáka foguk fehérjét. Nekem is keresztbetettek. Többet nem bíztam meg bennük.


Volt már olyan, hogy valaki nem talált elsőre szimpatikusnak vagy ítéletet mondott rólam magában, aztán jobban megismert és jól kijöttünk.

szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig sosem tudott semmi sem alakulni, hogy "de késöbb jó barátotok lett az illetö", mert mindig eltávolodtunk egymástól 8értsd: képzéseken való rövidebb találkozások, költözés, stb.), de legalább elfogadtam, megértettem, hogy miért viselkedik/gondolkodik úgy, ahogyan, illetve kicsit meg is tetszett a viselkedése.
szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!