Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha egy barátotok...

Mit tennétek, ha egy barátotok félreérthető megjegyzést tenne egy FB-on megosztott képetekre, olyan értelemben, mintha többet akarna, de előtte már megbeszéltétek, hogy csak barátság lehet a kapcsolatotokból?

Figyelt kérdés
Férfi-női barátságról van szó.
szept. 5. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ez a kérdés kamu mert férfi női barátság nem létezik
szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1: A kérdező erre csak most fog rájönni
szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szépen kérek mindenkit, hogy a feltett kérdésre válaszoljon! Köszönöm!
szept. 5. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Leoltanam durvabban es megmondanam,h megszabadulok tole ha nem erti meg a baratsag fogalmat.
szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk összeszedném magam és elküldeném a búsba. Ha már megbeszéltétek, tartsa magát ahhoz. És ebbe a közösségi platformon ömlengés is beletartozik.
szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, attól függ hogy ő nő vagy pasi?

A nők részéről általában tiszteletben van tartva a barátság fogalma, "általában"--- hangsúlyozom! Ez náluk ha eldöntött dolog, az nagyon ritkán alakul át érzelmekké! Pasik pedig néha többet látnak bele!

szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 vagyok

Én letisztáznám vele, hogy hogyan is gondolta, és ha zavaró, vagy kétértelmű a megnyilvánulása, töröltetném vele.

Nekem nő barátom rengeteg bejegyzésemet, képemet, szivecskézte, vagy ölelős smilét tett alá, de tudtam hogy csak barátilag gondolta.

szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6,7


Ő a nő, én vagyok a férfi, én voltam az, aki félreérthetően reagált, de ennél durvábbat csináltam, mint amit te írtál. Először még nem, de később szèpen le lettem építve. Azt írta, örüljek, hogy nem lettem elküldve a fenébe, mert más megtette volna.

szept. 6. 10:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok


Mi az a dúrva? Hát pedig akkor ezen lépj túl, ő magára vette, leépített, nem válaszol gondolom. De legalább valóban nem akar többet a barátságnál kiderült, ha be is sértődött rajta. Ennyi, felejtsd el. Legyél férfi!

szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval egy gyökér vagy, és azon csodálkozol, hogy nem kér belőled?
szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!