Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, a legjobb barátaitokkal...

Fiúk, a legjobb barátaitokkal mennyire szoros a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi vagyok, számotokra mit jelent a barátság.

2020. júl. 29. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Személyiségfüggő és nemtől független ez.
2020. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy barátom sincs így nem tudok erre rendesen válaszolni,mikor még úgy mond volt legalább is én annak hittem a dolgot nem nagyon.
2020. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 2 olyan ember van, akit barátnak tartok: az egyikükkel havonta, a másikkal kéthetente találkozom. A közös érdeklődési kör hozott össze minket, így mindig tartalmas a beszélgetés. Hogy mennyire szoros a barátság? Ha háborúba mennénk, értük bevállalnék egy golyót.
2020. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igy, 40 eves koromra mar lenyuszultam baratsag teren. Vagy lehet ovatossag ez, lehet felepitett fal, amit tudatosan nem engedek attorni, de ezzel be is zarom, aki belul van. Kb 10 eves koromtol szinte minden evtizedben volt 1-2 "legjobbnak" hitt barat, de csak 1 kisert el mostanaig, 34 eve ismerem es szinte minden nap talalkozunk. Nincs tobb idom meg egy ekkora baratsagra (minosegben sem), igy ot nagyra becsulom.

De nem arulom el neki, mert meg elbizza magat, es akkor le kell tornom a szarvait ;) De valoszinu enelkul is tudja, sok evtizede megvan a kolcsonosseg erzese.

2020. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!