Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem mer beszélgetés...

Miért nem mer beszélgetés közben rámnézni?

Figyelt kérdés
Van egy nő ex kollegám, barátom, (én férfi)nagyon jóban voltunk, mai napig tartjuk a kapcsolatot, tehát nem vagyok idegen számára. Ma felhívott hogy találkozzunk, arrafelé jár, lesz kis ideje beszélgetni. Azt vettem észre mikor szemébe néztem beszélgetés közben, elkapta a tekintetét, kicsit el is fordult, engem ez nagyon zavar! Ha meg nem néztem rá akkor meg éreztem hogy néz. Szóval...Ha beszélek valakivel azért a szemébe nézek! És régebben nem volt ő ilyen. Nem értem. Nem voltam maszatos, pattanásom sincs. Már nekem ciki hogy mi zavarja rajtam. Van pasija!!! Mi lehet a baja velem?
szept. 13. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Talán kérdezd meg tőle?
szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Pszichés betegség tünete.
szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem is zavar, mikor egy fogyi mereven bámul.


Azért ne bántsd.

szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tetszel neki és zavarba jön tőled, plusz bűntudata van mert van párja. Szívesen.
szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen kérdéseket én nem fogom megérteni a büdös életbe.

Van egy ember, akivel nap mint nap beszél a kérdező, erre feljön ide a Gy.k.-ra, és feltesz róla egy olyan kérdést, amit csakis az tudhat, akiről szó van, de a kérdező mégis azt képzeli, hogy itt mindenki jósnő meg médium, és belelátunk az emberek fejébe.

Ez már komolyan egy online népbetegség.

szept. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

Köszi a választ, nem akartam tőle csak úgy hirtelen megkérdeni! De te miért vagy a Gyk-n? Csak idejársz olvasgatni? És válaszokat osztogatni? Te nem irtál még ki kérdést? Ez az oldal azért van, kategóriákkal, hogy kérdéseket tegyünk fel!

szept. 14. 07:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, h hallott rolad vmit, azert "mericskel". Vagy lehet tenyleg megtetszettel neki es zavarban volt.

Meg azt irod, h egy alkalalom, eddig nem volt ilyen. Beszelni kellene vele.

szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*alkalom
szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ashperger szindróma.
szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!