Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgettek a barátaito...

Miről beszélgettek a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Nekem annyira fura néha hallani, hogy néhány ember a barátaival elválaszthatatlan szinte. Állandóan beszélnek, írnak, nem áll meg a kommunikáció 1 napig sem.


Ezzel ellentétben én a barátaimmal akkor beszélek ha van valaki közös téma, érdeklődési körben történik valami, stb. Ez lehet hogy egy több napos írogatás, vagy egy jó hosszú esti dumálgatás lesz, de van hogy hetekig nem is beszélünk.


Én lennék a fura? Vagy mindkettő normális?



aug. 20. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Aki állandóan beszél az fura
Aki képes több hétig nem beszélni az fura
Mindkettő normális
Mindkettő fura, leírom mi lenne szerintem a normális
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kortól, élethelyzettől, távolságtól is függ.
aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen egyes, ebben igazad van de pl nekem ha végtelen időm lenne, az egyik barátom meg a szomszédban lakna szintén végtelen idővel akkor sem tudnám elképzelni hogy folyton beszéljünk.
aug. 20. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha nem tudod. Néha elég meredek témák vannak. Ilyen UFO, szellemes és hasonló agymenések is. Szoktunk együtt játszani az elég gyakori téma, de bármiről el tudunk dumálgatni, van amikor órákat arról beszélünk, hogy kivel mi történt. Akár munka, szerelmi élet, gyerekkori dolgok, látott valamit stb.


Általában nem csak kettesben zajlik el, sőt sokszor káosz van, mert 4-6-an is vagyunk és mindenki hozzá fűzni a mondanivalóját. Ilyenkor szokott elindulni nagyon sok irányba a téma.

aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Azért az meredek, ha van egy jó barátod, és hetekig nem beszéltek, de ha 2-3 nap kimarad az sima, olyan nálunk is szokott lenni barátokkal, az nem a világ vége mert mindenkinek lehet épp mással programja, vagy egyéb dolga, ami miatt nem tud pötyögni.


Mi is általában mindenről tudunk beszélni ami érdekel, család, barátok, szerelem, de akár közéleti témák stb.

aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő teljesen normális. Ember-, kapcsolat-, személyiség-, élethelyzetfüggő dolog ez. Meg megszokás, igény kérdése is.


Bár nekem is inkább olyan barátaim vannak, voltak, akikkel neten nem beszél(t)ünk valami sokat, vagy sokszor, hanem havonta 1-2 alkalommal találkoz(t)unk, de akkor 5-6 órán keresztül be nem áll(t) a szánk. Közben meg tudjuk/tudtuk egymás legfontosabb dolgait, ha valami nagy dolog történt, jelen vagyunk/voltunk.

Mindenféléről szoktunk beszélgetni, sorozatoktól kezdve, zenéken, helyi dolgokon át a komolyabb témákig, mint pl. jövő, munkalehetőségek, egyetem, párkapcsolat. Mostanában inkább lelkisebb témáink vannak a legjobb barátnőmmel, mert erre van mindkettőnknek igazán szüksége.

aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akiknek több barátjuk van, másoknak kevesebb. Meg kell érteni, hogy akinek több barátja is van, az a barát az mással is beszél meg elmegy programokra. Nem szólhat mindig minden rólunk. Illetve munkahely, hobbi, időbeosztás függvénye is. Én általában 2-3 hetente szoktam a barátaimmal írni, vagy beszélgetni. Mert akkor egyszerre több mindent zúdítunk egymás nyakába, hogy kivel mi történt és akkor nem fogyunk ki a témákból. De persze vannak extra történések amikor rögtön felhívjuk a másikat beszámolni róla. Ez így természetes.


Nálunk a karrier, munka, férfiak, ruhák, sminkek, család, rokonok a téma.

aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :D
aug. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!