Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mirol tudtok beszelgetni a...

Mirol tudtok beszelgetni a barataitokkal?

Figyelt kérdés

Regen nem volt gond, egy jo filmrol,zenerol esetleg egy pc jatekrol vagy konzolrol. Kivel mi tortent, olvasott vagy latott valamit,kozos hobbirol esetleg. Amiota elkoltoztunk azota az teljesen megvaltozott. A regi baratok kezdenek elkopni, nincsenek mar kozos temak. Uj ismerosoket meg nehez talalni ,aki normalis is es nem csak panaszkodik. Illetve,hogy nem csak a munkarol beszelnek meg a tanulasrol meg a kotelessegekrol...stb.

Kicsit megbantam,hogy falura koltoztunk. De akkor ez olyan jo otletnek tunt.


2023. júl. 24. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Smink, öltözködés, pasik. Ezek a témák.
2023. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem költözöl vissza?
2023. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alairtam a szerzodest amikor bekoltoztunk. (Allami tamogatassal koltoztunk falura)
2023. júl. 24. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj a környező falvakban ismerkedni!
2023. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2023. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barmirol.. melo, edzes, csajok, hobbik. Akivel nemtudok az nem barat csak ismeros. Nem kell eroltetni
2023. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenrol a vegtelensegig. Gyerekkoromban fiuk mondtak, velem lehet beszelgetni, mint egy fiuval. Leginkabb nem a kivel mi tortentrol szeretek en, es halistennek az ismeroseim beszelni, hanem a vilagegyetem barmely jelensegerol. Viccesen is, komolyan is.
2023. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

A beszélgetés nem arról szól, hogy kivel mi történt.


Egy jó barátom manapság( pár hónapja) panaszkodott, hogy senkivel se tud beszélgetni, csak velem, mert mindenki megtörtént eseményeket mond, nem pedig a saját elméje teremtését.


Nos miről? Magadról, a te meglátásaidról, megéléseidről, azok működéséről, dolgok működéséről, lehetséges konklúziókról. Minden ami benne van, és kijön. Én nem tudom egy barátomról sem, hogy mi történik velük. Néha véletlen szóba jön valami, de hol laknak, mit dolgoznak, és az életük eseményeiről halvány gőzöm sincs, mert ennyire felszínes dolgok nem mozgatnak meg minket.

2023. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!