Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kényszeres ismerkedő volnék?

Kényszeres ismerkedő volnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nagyon szeretek ismerkedni, imádom írni különböző anonim chates oldalakon, hogy szia mi a kedvenc színed.

A legjobb barátom kifogásolja, mert szerinte állandóan vadidegenekkel beszélek vele meg sose, és sose hallgatom meg. Ez nem igaz, mindig írok neki ha baj van, valaki bánt vagy segítség kell stb. Szerintem független személyek vagyunk. Egyszerűen nagyon szeretek barátkozni.

18f



aug. 28. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

"mindig írok neki ha baj van, valaki bánt vagy segítség kell"

Tehát ő nem érdekel.

Igaza van.

aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anonymuska ***** válasza:
35%
Szerintem ez normális :)
aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem érdekel de nekem is megvan a dolgom fogadja el hogy nem érek rá :) örüljün hogy legalább irok
aug. 28. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Fordított helyzetben (amikor neki lenne rád szüksége) akkor is megvan a dolgod, vagy éppen ismerkedned kell?
aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

"mindig írok neki ha baj van, valaki bánt vagy segítség kell"

"örüljün hogy legalább irok"


Mármint annak örüljön, hogy van egy kullancs az életében, aki csak kihasználja? A helyében én már régen leépítettelek volna, neked halvány fogalmad sincs róla, hogy mi a barátság. (Nem, nem az, hogy csak akkor állsz szóba a másikkal, ha NEKED kell valami tőle, ő meg ezért még hálás is legyen).

aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor ismerkedek de biztos volt veletek hogy tiktokoztatok vagy youtube de aztán írtál akkor is ha pár óra. nem az az ignorálás ha 3 óráig nem irsz hanem 1 hétig
aug. 28. 23:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egyaltalan nem gaz, hogy ismerkedsz, és uj embereket ismersz meg, de azert ha igazi BARATOD akkor foglalkozhatnal vele tobbet, és mikor neki van problemaja akkor hallgasd meg, ne csak arra hasznald szerencsétlent, hogy neked segítsen.
aug. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Es hany frissen kotott baratsagod tart tovabb 1 percnél?
aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!