Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy akármennyir...

Miért van az, hogy akármennyire is szeretnék másokkal beszélgetni, egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és akármennyire is szeretnék, nem tudok normálisan beszélgetni idegenekkel, illetve olyan emberekkel, akikkel még nem gyakran találkoztam. Ez azt jelenti, ha valaki beszélgetést kezdeményez, hümmögök, aha, igen, vagy max pár szavas mondatokat tudok kinyögni,akármennyire is próbálok valamit kitalálni. Én ezt már borzalmasan unom, nagyon sok olyan ember van körülöttem, akiket meg szeretnék ismerni, de e-miatt nem tudom.˙( 8 év általános alatt 1 barátnőm volt, szóval nem is nagyon beszélgettem mással. A többiek 8/8 órában basztattak minket mindenért, így esélyünk se volt. Ebből kifolyólag?? antiszociális vagyok, mellette eléggé félek mások véleményétől, tekintetétől is.) Nem tudom, ezek játszhatnak-e ebben szerepet.Szóval kérdésem, hogy szerintetek mivel és hogy tudnám magam fejleszteni beszélgetés terén? Illetve milyen beszélgeti stratégiák vannak?

#beszélgetés #ismerkedés #barátkozás #nem tudok beszélgetni
aug. 24. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Igen, ez a baj, amiket leírsz, az a gátlás.

Nagyon régen ilyen voltam én is, mivel teljesen mással foglalkoztam beszélgetés közben, nem volt időm, agyam, értelmes beszélgetést lefolytatni senkivel.

Mert: mit gondolhat rólam, nem mondok e hülyeséget, hogy nézek ki, jaj mi lesz, jujujujjjj, jajajajajjjj.


Légy laza, meg van a lesz.rom tabletta, azt használd, ne törődj senkivel.


Aki miatt meg gátlásos vagy, azt verd p.fán helyettem is.

aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Helyeezd át a fókuszt.

A másikat nezd csak.

Az erdekeljen.

Milyen a haja miert hova akar menni mi a terve célja hol lakik miert ott mit sportol azt hol es miert mennyire kemény faraszto hogy osztja be miert beteg vagy mit eszik mit hogy csinál kivel jár lakik él mit akar xolgozni.



Ha a másikra rakod a fokuszt es nem arra hogy te mit mondasz hogy mondod milyen vagy milyen nem, akkor magatol fog jönni.


Kezdetben beszelgess a maciddal hogy nem zavar pl 35 fokban a szőr? Es valaszolj helyette es csak rola legyen szó.

Fokuszáthelyezést gyakorold magadrol másokra.

aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak gyakorlás kérdése

hello szia

mizus veled? hog telt a napod?

aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok 21 f
aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert még csak 16 éves vagy. Miért kéne mindenféle idegennel beszelgetned? Olvass sokat, tanulj és hallgasd, ahogyan mások beszélgetnek.
aug. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"antiszociális vagyok, mellette eléggé félek mások véleményétől, tekintetétől is"

Nem! 16 éves vagy! Ilyenek a 16 évesek!

aug. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bátorság😀
aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!