Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom nagyon...

A legjobb baratnom nagyon megvaltozott es akarmennyire szeretne velem idot tolteni, en megis maganyosnak erzem magam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

En es a legjobb baratnom mindig a lanyosabb lanyok koze tartoztunk, erdekelt minket a kulsonk.Mostanaban ugy erzem, hogy o nagyon tulzasba viszi a dolgokat.En is szeretek peldaul plazaba menni, de azert nem surun es csak akkor, ha tenyleg kell venni ezt-azt.Mostanaban o meg akkor is plazaba akar menni, amikor nincs meg penze sem es csak mert unatkozik.Meg ilyenkor, nyaron is, amikor ezer mas programot ki lehetne talalni.Margitszigetre peldaul azert nem akar jonni, mert fel a kullancsoktol.En inkabb a termeszetbe vagyom es o egyenesen lenezi azokat, akik kirandulni jarnak, de nem meregdraga ruhakban jarnak.Ok sem gazdagok, nagyon jol ismerem a csaladjukat, megis ugy tesz, mintha azok lennenek, hisztizik a legdragabb cuccokert es egy Humanicos cipot mar fel se venne.Folyton tetszik neki egyszerre vagy 5 fiu es mindegyikkel ugy beszel, mintha a pasija lenne.Regebben is kulonbseg volt, hogy o csunyan beszelt, en meg nem, de ez nagyon elfajult, mar mindent karomkodassal fejez ki.Egesz nap facebookozik akarhol van, mert van telefonnetje es kb egy embert a lajkjai alapjan itel meg vagy a kulsojen.Szerinte ha valaki inkabb olyan beallitottsagu, mint en azok a "jokislanyok", akiket nem ert, hogy nem unjak az eletuket.Nem is ertem, hogy o meg miert ragaszkodik hozzam annyira, hogy mindenhova elrangasson.Nem nagyon tudom ezt vele megbeszelni, mert nagyon onigazult bealitottsagu es nem annyira erti meg es fogadja el az enyemhez hasonlo felfogasokat.Baratokkal, csaladdal se szeretnek rola beszelni, mert ismerik es azert megiscsak ha visszahallana valakitol kibeszelesnek lenne titulalva.Volt mar, hogy osszevesztunk es miutan megbeszeltuk es mondtam neki, hogy nem kene ennyire eroltetni a baratsagunkat, mert en mar igy nem nagyon elvezem

azt mondta ez hulyeseg, es csak a duh beszel belolem, nem ertette meg, hogy tenyleg el akarok tole szakadni, mert nem mellesleg erzem, hogy rossz hatassal van ram.Nagyon vagyom mostanaban az egyedulletre es maganyra, de itthon is mindig van valaki.



2013. aug. 26. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Fúh... pontosan nem ilyen volt nekem, de hasonlóan nehezen tudtam elválni tőle.

Első sorban gondold át, hogy tényleg el akarsz szakadni tőle. Ha igen, akkor légy határozott, és hideg vele. Mondj nemet neki erre meg arra. S ha nem érti meg a kedves beszédből, akkor a csúnyából kell. Vagyis elmondod az őszinte véleményedet róla.

Ez a lényeg.

A magányt otthon úgy oldd meg, hogy elmész valahova például sétálni egyedül. Vagy a szobádba zárkózol egy kicsit zenét hallgatva. Ilyenek. :)

13/L

2013. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!