Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs pénzem rendszeresen...

Nincs pénzem rendszeresen körmöshöz járni, de a sima körömlakkozást nagyon unom, hogy nem tartós akármennyi fedőlakot teszek rá nem tetszik. És büdös is. A géllaknak szaga sincs. Hol, hogyan tudnék összebarátkozni ezért egy körmössel?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy mivel barátok vagyunk, baráti alapon nekem ingyen csinálja meg a körmömet, mert nagyon imádom a géllakott, nem büdös, tartós, szebb mint a sima lakk. Hallottam ilyenről, hogy a barátnőnek, kedvezményesen vagy ingyen csinálja meg valaki. Régen havonta 5500 ft-ot elkért a körmös az brutál sok. Még a 3000 is sok nekem. Nagyon vágyok a csnáltatott körömre. Meg szoktam látni, hogy már ilyen 14-15 éveseknek mükörmük van, honnan van rá pénzuK? Szüleik adják nekik rá a pénzt? Nekem sose adott senki pénzt.

jún. 19. 05:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Dolgozok, de ilyen sufnihelyen egyenlőre ahol azt mondják nem tudok rendesen dolgozni( nem tudok varni, szöni) igy nem fizetnek ki. Eddig akárhová adtam be az önéletrajzomat nem vettek fel. De próbálkozok, mert nem bírom, hogy nincs pénzem. Van szakmám amugy.
jún. 19. 05:58
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Szuleik adjak ra.

Mi a szakmad? Olyan helyen dolgozok, ahol szabasz-varraszat van.

Havi szinten 6000 Ft azert semmiert sem sok sztem, de teny, hogy kenyelmi kiadas, amit jobb megsporolni.


Anyam vett egy ilyen uv gepet v mit es maganak csinalja, ezt is meg kehet tanulni, en ezt javasolnám, erdekbaratsag helyett.

jún. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bolti eladó vagyok amugy, de mivel fiatal vagyok és nincs sok tapasztalatom nem akartak eddig sehova felvenni. Okés, igazad van, sztem a szülinapomra kérek olyat, ugyis mindjárt itt van a szülinapom.
jún. 19. 06:11
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Igazi kis patkány vagy, aki csak azért haverkodna körmössel, hogy lehúzza munkával.

Igények vannak, de neked még gerinced sincs.

jún. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak ezért benyalnád magad valakinél? Egy igazi kis törtető, szánalmas, számító P-vagy. Essen le a körmöd.
jún. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan, csak provokalo kis troll.

Es amugy igen, van ahol olcsobban csinaljak barátnőnek. Csak ezek nem jott ment ismerősök hanem regebbi baratsagok...

jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ó Istenem, kérlek gyere le. 🤷🤦🫤🙄

Mégcsak reggel 8.18 van, de már most lefáradtam. Szánalmas és lusta hozzáállás. Géllakon túl is van élet, kislány. Majd rájössz egyszer csak, remélem. De ilyen felszínes picsa úgyse fog kelleni senkinek.

jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Én házat szeretnék ingyen, mert nincs rá 40-50 millióm. Kőművest, tetőfedőt, ácsot, vizes-gázos szakembert keresek barátságra. "Nagyon vágyok" egy házra. "Azt szeretném, hogy mivel barátok vagyunk, baráti alapon nekem ingyen csinálja meg" a házamat. Köszi.
jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:
73%

Nincs fogalmad az életről, a barátságról, semmiről.


Egyébként meg tudnád tanulni, hogy hogyan lehet géllakkot használni otthon.


[link]

jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

A szánalmassági skálán igen magasra emelt golddigging-et látunk...


Rendelj aliról/temuról géllakkot és kenegesd magadnak, vagy ne legyél csóró

jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!