Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nincsenek...

Mit csináljak ha nincsenek igaz barátaim akkikel igazából tudnèk egy kicsit beszèlni ès nèha szórakozni ?

Figyelt kérdés
Pszichológus azt tanácsolta hogy keressek ibf-eket

aug. 30. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Tedd azt amit a pszichológus mondott. Azért mondta, hogy segítsen, de azt már neked kell megtenni.
aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A gyakori alsó korhatára 16 nem 15. Egyébként én nem javaslom az internetes barátokat. Tehát vannak barátaid csak legjobb barát féleségre vágysz akikkel közvetlenebb lehetsz. Erőltetni a barátságot nem lehet.


De ha jó tanácsot megfogadsz tőlem akármennyire is elkeseredett vagy emiatt soha ne add fel önmagad mások társaságáért. Ne úgy akarj társaságot hogy azzal másoknak akarsz megfelelni.


Van ez a likner applikáció netes barátokhoz, most ezt hirdetik.


Biztos vagyok benne hogy a sulidba és vannak olyanok akikkel tudnál barátkozni. Baratkozz akár fiúkkal.


15 évesen nagyon fiatal vagy majd találsz az életben barátokat. Nyilván ehhez új közösség kell mindig.


Majd egyetem ha mész, munkahely stb.. esetleg ha betöltöd a 18at szórakozóhelyeken is tudsz majd ismerkedni vagy járj el sportolni. Röplabda, tennisz valami ahol veled egykoruak vannak. És ott is tudsz ismerkedni.


Legvégső esetben iskola váltás. Hátha segít egy új osztály

aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!