Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A régi baràtnő szeretné...

A régi baràtnő szeretné felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Bejelölt tegnap tàrsasàgi oldalon ahova nemrég csatlakozott.Egy éve ment szét a baràtsàg,ő akarta megszakítani.Tehàt volt egy törés köztünk amit nagyon megszenvedtem.Valahogy nem tudtam elfogadni hogy ennek vége mindig itt motoszkàlt bennem a helyzet.Két héttel ezelőtt szólt utànam az utcàn de nem àlltam meg.Most bejelölt.Vegyes érzések vannak bennem mert volt a baràtsàgban csalódàs,öntörvényűség úgy érzem cserbenhagyàs is a részéről.Viszont voltak nagyon jo beszélgetéseink,közös programjaink is.Nem tudom mit gondoljak az egészről ha újból akarnà kezdeni a baràtsàgot.Meg milyen lenne a későbbiekben egy egyszer màr megtört baràtsàg.
szept. 6. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék neki még egy esélyt. Azóta egész sok idő telt el, hogy utoljára beszéltetek, hátha azóta érettebb lett, pozitív irányba változott. Ha pedig mégsem így történt, ki fog az derülni hamar.
szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen,lehet atertekelte a dolgokat
szept. 7. 15:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete szakadt meg egy barátságom. Eleinte nem voltam hajlandó beismerni, de aztán beláttam, hogy az én hibám volt, amit sose fogok tudni magamnak megbocsátani. Nem tudom, hogy lesz-e esélyem valaha is újrakezdeni, de talán egy idő múlva meg fogom próbálni. Hátha a másik fél is úgy gondolja, hogy megérdemlek még egy esélyt... Szerintem mindenki megérdemel, maximum akkor nem, ha tényleg valami nagyon súlyos dolgot követett el a másikkal szemben.
szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen mindenki megerdemel egy eselyt a tisztazasra
szept. 7. 20:21
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak engem mivel kidobott az eletebol furcsa hogy nem irt par a helyzetrol vagy nem kerte a tisztazast
szept. 8. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!