Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A régi baràtnő szeretné...

A régi baràtnő szeretné felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Bejelölt tegnap tàrsasàgi oldalon ahova nemrég csatlakozott.Egy éve ment szét a baràtsàg,ő akarta megszakítani.Tehàt volt egy törés köztünk amit nagyon megszenvedtem.Valahogy nem tudtam elfogadni hogy ennek vége mindig itt motoszkàlt bennem a helyzet.Két héttel ezelőtt szólt utànam az utcàn de nem àlltam meg.Most bejelölt.Vegyes érzések vannak bennem mert volt a baràtsàgban csalódàs,öntörvényűség úgy érzem cserbenhagyàs is a részéről.Viszont voltak nagyon jo beszélgetéseink,közös programjaink is.Nem tudom mit gondoljak az egészről ha újból akarnà kezdeni a baràtsàgot.Meg milyen lenne a későbbiekben egy egyszer màr megtört baràtsàg.
szept. 6. 17:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én mindenkinek adnék egy második esélyt. Nem szeretek haragban lenni emberekkel. Hátha jó oka volt arra, hogy megszakítsa veled a kapcsolatot. De ezt én tenném. Te azt csinálsz, amit te szeretnél, mivel nem ugyanúgy gondolkodik mindenki.
szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó oka nem volt.Összekaptunk meg voltak elotte konfliktusok.Eselyt en is adnek,mert barmi volt szeretem es hianyzik.De mivel o szakitotta meg nem ereztem hogy tudnek kezdemenyezni.Meg az is lehet jo volt valamire a kulon toltott ido.
szept. 6. 17:32
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindketten olyat tettunk amivel talan akaratlanul i triggereltuk a masikat.Nem volt jol lekommunikalva.50-50% a hiba
szept. 6. 17:35
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy esélyt adnék, hogy hátha közben érettebb lett, de túl sok reményem nem lenne.
szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen bele kell azt is kalkulalni hogy ne remenykedjek tulsagosan mert nem biztos hogy tartosan jo lesz.De lehet akar jobb is mint volt ha mindketten fejlodtunk,meghaladtuk akkori onmagunkat- de ez a ritkabb eset.
szept. 6. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék még egy esélyt. Ha nem működik, az úgyis gyorsan kiderül.
szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én adnék egy esélyt, de úgy állnék hozzá, hogy egy ÚJ barátság kezdödhet, NEM a RÉGI folytatódik, annak vége.
szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon hasonló volt a Te esetedhez, kérdező. Öntörvényűség volt részéről, elkezdett felettem basáskodni, és még ő sértődött meg (egy olyan baromságon, hogy feltette a gyerekei táncos videóját, és nem néztem meg rögtön azonnal).

Ő sértődött meg, kiosztott és azt írta, vége a barátságnak (nem voltunk már fiatalok, én 38, ő 42.

Utána 4 év múlva rám írt karácsonykor, akkor adtam egy esélyt. De végül nem lett már olyan igazi, és újra vége lett 4 év múlva, akkor már én építettem le, jobb és nyugodtabb így nekem.

Innentől nem adok régvolt barátnak újabb esélyt (de szerintem mindenki a tapasztalatai alapján tud dönteni.)

szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8.detto a 30-as,40-es eveinkben jarunk kb.az a korosztaly amit te is irsz.Nekem ez a szuk egy ev alatt jelentkezett karacsonykor meg par hettel karacsony elott,de konkret bekulesi szandek nem volt a reszerol annyiban is maradt.A karacsony elotti jelentkezesekor igert valamit hogy elhoz nekem ami az enyem,aztan lemondta es egyaltalan nem hozta.Most a heten bejelolt ismerosnek es nem tudom bekulesi szandek van- e benne vagy hamarosan lesz a szuletesnapja es ilyenkor egyes emberek szentimentalisabba valnak szamomra erthetetlen okbol.Mert volt mas ismeros,szetmaradt barat is aki ilyenkor az azt megelozo napokban,hetekben kuldott jatek felkerest,vagy valamilyen kepet,idezetet hogy eszembe jutassa magat.
szept. 7. 10:34
 10/15 A kérdező kommentje:
Visszaterve erre amugy lehet adnek neki meg egy eselyt,de bennem lenne tehet hasonlo dolgokat megint,mert volt a reszerol cserbenhagyas meg a bizalom is csak fokozatosan lenne epitheto.Az is lehet igaz a mondas felmelegitbe csak a toltott kaposzta jo
szept. 7. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!