Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok 35/F-ként személyese...

Hol tudok 35/F-ként személyesen barátokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Voltak barátaim, de az évek során eltávolodtak tőlem.


Közösségem 2023 óta nincs. Nem járok ki amikor egyedül vagyok, mert nem érzem olyankor jól magam. Ezen kívül fáj a volt közösségem elvesztése (munkahely elvesztése, újat is alig találok). Amikor egyedül vagyok, nekem az esik jól, ha gémelek és otthon vagyok. Kimozdulni, programokon lenni csak akkor szeretek, ha nem vagyok egyedül. Bulikban, koncerteken, tömegjellegű helyeken leblokkolok.


Kreatívkodás, makettépítés, figurafestés, LEGO építés, puzzle szintén érdekelne, de a szobámban úgy látom nem lenne elég hely, vagy ilyen jellegű sarok.


Amikor nem vagyok egyedül, szeretem a kiállításokat, mozit, színházat, társasjátékokat.


Lánybarátokat keresek, akik szívesen társasoznának velem (roskadozik a polcom a társasoktól), gémelnének velem (Xbox, Steam), kimozdulnának velem. Akikkel egymás felé tudunk nyitni, önmagunk lehetünk egymás mellett, mindent megosztunk egymással, akikkel elfogadjuk egymást olyannak amilyenek vagyunk. Akik örülnének, hogy vagyok nekik és akiknek én is örülnék, hogy vannak nekem. Lányoknak könnyebben megnyílok és jobban érzem magam a társaságukban. Srácokat sem zárom ki egyáltalán, de eddig lányokhoz tudtam barátilag közel érezni magam.


aug. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szívesen barátkozom.

Ha szeretnél, írj.

aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj!
aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Márpedig a közös érdeklődési kör mentén lehet
aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Remélem sikerül barátot találni :)

aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
A hobbid alapján célirányos találkozókon. Amihez sok sikert kívánok.
szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!