Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet az, hogy a felszíne...

Hogy lehet az, hogy a felszínes embereknek egy csomó barátjuk van, aki meg értékelné a másikat, barát nélkül marad?

Figyelt kérdés

Például van olyan ismerösöm, aki egy csomó mindenkivel jóban van, ezek közül többel is van összejárós viszonyban, ami akár heti egy vagy több alkalommal jelent talit és/vagy telefonos beszélgetést vagy egymásnak írkálást.

A hátuk mögött meg egy csomó olyat mond róluk (pl. nekem), amit nem kéne egy harmadik félnek kiadni. Van olyan is, akiről azt mondja, hogy nem bírja, aztán a szemében meg ott bájolog, meg meg van sértődve, ha a másikbkihagyjq valamiből. Vagy olyan is van, hogy a másik gyereke milyen alamuszi, aztán áthívja a gyereket a sajátjához ott aludni, meg közösen kirándulni.

Velem van a baj, hogy nekem ez nem tetszik? Sajnos csak most jöttem rá, mennyire kihasznált engem is, le is fogom építeni a kapcsolatot. Én úgy vagyok vele, ha vmi nem tetszik, akkor nem fogok barátkozni azzal az emberrel, és nem jópofizok a szemébe. Vagy nekem is így kellene viselkednem, és Akkor lennének barátaim?



aug. 13. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
* ha a másik kihagyja valamiből
aug. 13. 14:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert hazudnak.
aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind felszínes érdekkapcsolat. A mai világban sajnos erre van igény.
aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert kifordult magából a világ. Úgyis szokták mondani hogy a feje tetejére állt.
aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eljött a barbárok kora.
aug. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen most ami nem normális az a norma!
aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például barát nélkül élek. Gyerekkoromtol kezdve magányosan éltem meg úgyis nőttem fel, óviban nem voltak barátaim, suliban még úgy se nem mert akik voltak is felszínes bunkók voltak és kiközösítetek és nem fogadtak el, utána fokozódott a magányságom egész végig ameddig jártam iskolában, gyerekként nem tartottam igényt rá hogy baratkozak, mert voltak unoka tesóim akikkel kapcsolatban voltam egyben ők voltak a barátaim, ahogy teltek az évek mindengyiknek megváltozott a sorsa minden szempontból, én magamra maradtam, és a unoka tesóim lesesxarnak magasról, én tettem érte a kapcsolatokért élőben, ők meg semmit a világon el hanyagoltak és közülük is vannak akik nem fogadtak el, 1 évvel később rá jöttem észben kaptam döntöttem megszakítottam a kapcsolatot velek teljesen és jobb így nekem. A barátság nem mindenkinek adatik meg a szerelem se nem, a felszínes embereknek főleg a korombelieknek mindig is volt az olyanoknak több barátjuk egész gyerek koruktól kezdve, azok nem tudják hogy milyen lehet barát nélkül felnőni,nekem nem adatott meg el fogadtam és kész.
aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 én viszont nem akarom ezt elfogadni. Én miért ne érdemelnék barátot, kevesebbet érnék, mint más? Még a bunkó gonosz emberek is találnak, én nem. Itt gyakorin is egy kérdésemre rám írtak 2-en, ebből az egyik megkérdezte hány éves vagyok...mire közölte, hogy akkor nem fogunk tudni barátkozni (ennyit a nyitottságról). A másik meg hogy jaj, ő sem talál barátokat, korban is hasonló, egyetlen levélváltás után több mint egy hétig nem jelentkezett, szerintem egy baráttól több lenne várható, így ott én írtam, hogy köszi...

Ezek is képmutatások voltak akkor.

okt. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!