Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barát az mindig csak...

Egy barát az mindig csak másodikhegedűs lehet ugyanis az első az embereknek a párjuk, a barát az lényegében csak egy pótlék, kiegészítés lenne?

Figyelt kérdés
aug. 7. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Embertől függ.

Nekem mindenki másodhegedűs. Ha járok valakivel, akkor is magamat tartom a legfontosabbnak.

aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha így van, illetve lenne, akkor nem kerülne elő rögtön a barát, ha a kapcsolattal baj van, szakítás vagy egyéb.Még akkor is, ha egy társ felbukkanása miatt azonnal le van xva a barát és lerázó dumával koptatják le,akár évek óta.

Saját példa a barátommal. Jött a párja, lexart,sőt csúnya módon. Szakítgatott a párjával, mindig megtalált, míg meg nem untam és le nem tiltottam mindenhonnan.

Én sem tennék ilyet senkivel, de velem sem teszi meg senki !

aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nálam nincs ilyen hierarchia.

A közeli barátaim ugyanolyan fontosak számomra, mint a párom. Kettőjüket kisgyerek korom óta ismerem, együtt nőttünk fel, mindent tudunk egymásról és akármikor számíthattam rájuk. Egyáltalán nem másodhegedűsök.


Egy random haver viszont vagy egy munkatárs, akit csípek nyilván nem jelent annyit, mint a párom.

aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem másodhegesűs, hanem sokadik a sorban. Első a gyerek, utána a párom, majd a szüleim és csak utána jönnek a barátok. Ez így normális. Nem is értem, hogy lehet egy barát fontosabb, mint egy szülő, férj vagy feleség, vagy gyerek.
aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Messziről elkerülném párkapcsolatban az olyan embereket, ekiknek egy barát is fontosabb, mint a párja.
aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Persze... 15 éves barátság legyen hátrébb sorolva, mint egy 2 hónapos kapcsolat? Lol...
aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is szomorú dolog ha egy pár hónapos esetleg éves kapcsolat fontosabb egyes embereknek mint egy 10 éven tartok barátság. Egy kapcsolat fontosabb...ami vége lehet sokkal nagyobb eséllyel vége is van, mert megcsalják elhagyják... gratulálok az ilyen embereknek
aug. 7. 11:46
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Okés emberek,akkor ha a szüleitek meghalnak, a gyerekek kirepülnek,vagy ha elhagy a párod, akkor maradjatok szépen egyedül. Nem fontos egy barát, első a család mindenben ! De akkor nincs panaszkodás, nincs semmi,amit rázúdítotok a barátokra ! És ne kérjétek el a barát lakását sem,ha oda akarjátok felvinni dugni a szeretőtöket ! megtörtént, mind.
aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5. Tiszta szívemből kívánom az ilyen embereknek akik így gondolkoznak hogy csalják meg hagyják el és legyen egyedül barátok nélkül öregkorába és emiatt gyogyozzon be
aug. 7. 11:48
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem csicskulok be senkinek, semmilyen párkapcsolatnak. Magamnak én vagyok a legfontosabb. A párom amiben nem tart velem, pl strandolás a haverokkal (igen, én voltam aki nehezményezte, hogy a csaja nem jön el strandra) akkor nem jön, de én megyek. Ha nem szereti a techno zenét, akkor megyek nélküle. Attól még párkapcsolat vagyunk, de vannak határaim és nem csicskulok.
aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!