Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hánytorgatják fel...

Miért hánytorgatják fel mindig a múltbéli régi hibáimat?

Figyelt kérdés
Úgy értem azóta rájöttem énis, hogy hiba volt, szenvedek én elegem, büntudatom van, stb, és már milliószor bocsánatot kértem, változtattam a rossz tulajdonságaimon. De mégis azzal csesztetnek, meg ugyanúgy rosszindulatúan megjegyzik, amikor régen nem ugyanaz az ember vagyok már. Mégis csak erre emlékeznek.

aug. 4. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy amit/amiket tettél megmaradt az emberekben és így próbálják érzékeltetni, hogy ez fáj nekik. Esetleg mondd meg nekik kerek perec, hogy kérsz egy második esélyt, kezdjetek tiszta lappal.
aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Mindig vannak olyan emberek, akik nem tudnak túllépni a múltbeli dolgokon.

Ha ebben kételkedsz, gondold végig, hányan emlegetik még mindig Trianont, amivel önmagával nincs is gond, de erre alapozva gyűlölik a "szomszédot".


Az előítéletes emberek eleve egy momentum alapján ítélnek. Ilyenekbe botlottál.


Persze azért kérdés, mi is volt a hibád és azóta mivel sikerült azt kiegyensúlyoznod. Ha gondolod, írd meg, mi is volt a hibád, lehet, ez előre visz egy kissé a válaszban. Ha nem akarod nyíltan kiírni, írj provátban!

aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. Vagy föléd akarnak kerekedni semmitmondó (a kákán is csomót kereső) hibáztatásokkal hogy érezzék ők mennyire fasza emberek!
aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo biztosan jol voltak tisztazva azok a dolgok es igyekeztel nem hasonlo helyzetbe kerulni?
aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik szeretnek ilyen dolgokkal szándékosan bűntudatot kelteni másokban, mert ez nekik jó érzés, és egyfajta igazságszolgáltatással ér fel náluk. Azonban az is lehet, hogy tényleg nem léptek még túl azon az ominózus dolgon, így nem tudnak tőle elvonatkoztatni. Mert nagy kaliberű volt, és nehéz azon túllendülni - és nemcsak érzékenység, sértődöttség miatt.
aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!