Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lesznek a régi barataim...

Miért lesznek a régi barataim a Megszállotjaim?

Figyelt kérdés
Régen volt egy baratnom, aki anno a szomszedba lakot nagyon szeretett engem en is őt, aztan igy egyszer osszevesztunk, mar rendes olyanok voltunk mint egy toxic kapcsolat, es en megmondtam neki hogy ne zaklasson ne keressen, erre egesznap rolam beszelt mindenkinek, csoportokba berakott, ha nem mas veszekedni probalt velem, letiltottam mindenhonnan, kamufiokokbol keresett meg engem. Miután leraztam vegre ezt a baratnomet, talaltam uj baratokat es ugyanez veluk is ok messzebb laknak, tobbnyire veluk csak neten beszelgettem es 1 evre ra valamin veluk is osszevesztem, de nem erdekelt nagyon ugyvagyok vele baratok jonnek mennek, es ők is teljesen belém bolondultak, vagy 3 honapja nem beszelek veluk, de van egy kozos csoportjuk ahol vegig rolam beszelnek, ram irogatnak elmondani mindennek, ugy hogy en mar el is felejtettem őket, es az elozo baratnom meg akiket most mesélek nemis nagyon ismerik egymast szoval az sincs hogy osszebeszeltek. Nem ertem hogy miert nem tudnak elfelejteni, ugy csinalnak mintha egyutt lettem volna veluk de en ezt nagyon betegesnek tartom, az elozo baratnom azt mondta hogy engem valahogy nem lehet elengedni mer hogy valamit hagyok bennuk, hat komoly
jún. 28. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elég rendesen hátba szúrtad őket, akkor biztos hagytál egy nyomot. Nem tűnsz valami jó barátnak a leírtak alapján.
jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!