Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a régi, használt...

UseableElla2990 kérdése:

Hogyan lehet a régi, használt könyveket "fertőtleníteni" (vagy akár restaurálni)?

Figyelt kérdés

Nemrégen vettem egy antikváriumban egy könyvet, de szag és kinézet alapján is szerintem rengeteg tulajdonosa volt előttem.


A kérdésem pedig, hogy ebben az esetben hogyan tudnám ezt a könyvet egy kicsit is akár de fertőtleníteni vagy esetleg restaurálni?

(Vagy legalább minimálisan ezt a furcsa szagot eltűntetni)



jún. 23. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd a kónyvet egy dobozba, ès mellé szódabikarbónát. Ez lehet nagyobb kiszerelésben kapható is (amit pl. tidztítószernek is szoktak használni. Nem tenne kárt a könyvben, de azért mégse érintkezzenek. Pár bap után szagold meg a kónyvet. Ha még maradt a dohos illstból, akkor hagyd még tovább így.
jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!