Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a nő beszélgetés közben...

Ha a nő beszélgetés közben kijelenti egy pasinak, hogy ő a legjobb barátja, mert megbízik benne, mindig mosolyog ha meglátja, feldobja a napját, mindent megbeszélnek, akkor abból sosem lehet több a nő részéről?

Figyelt kérdés
júl. 30. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező önbizalomhiányos vagy? Vagy szoktál neki panaszkodni, hogy elutasítanak a nők?
júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem írnám le.

Lehetséges, hogy meg tudnád győzni arról, hogy lépjetek szintet.

júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10


#8-as vagyok


Szerintem építsd le, magaddal szúrsz ki! Csak szórakozik veled ez a nő és ez ennél csak rosszabb lesz!

júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

11

Önbizalomhiány? Sose vót'. Nincs gondom a csajokkal, sosem volt! Én sosem panaszkodom, pozitív ember vagyok, sőt őt is leoltom ha nekiáll panaszkodni, nem hagyom! Sőt ha randizom egy lánnyal akkor meg féltékenykedik.

júl. 30. 11:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Én olyankor szoktam ilyeneket mondani, mint ő neked, de csak kedvességből. De akkor nála ez nem játszik.
júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat megszakít. Ha keres akkor megmondod, hogy nem tudsz rá csak barátként gondolni. Ha ő csak ennyit akar akkor inkább ne találkozzatok, mert az neked nagyon nehéz. Közben bánatos kutyusszemekkel nézel. Innét a labda nála.
júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Sőt ha randizom egy lánnyal akkor meg féltékenykedik."


Jaaaaj, ezt de ismerem! Volt egy gimis lány haverom. Én eléggé bele voltam zúgva, de ő nem akarta "elrontani a barátságot". Így visszagondolva, olyan voltam neki, mint egy meleg álpasi, akivel éjjel-nappal együtt van, akihez oda lehet bújni, vigyáz rá a buliban, csak nem kell velem dugni, és nem kell hozzám hűségesnek lenni.


Aztán lett csajom, és láss csodát, hirtelen kétszer annyit lógott, állandóan flörtölt velem, egy szál bugyiban illegette magát meg nem is tudom. Rendesen nyomult rám, mert elúszott a hajó.


Nem tudom, nálatok mi van, de így visszagondolva már pontosan látom, mi volt bennem az, amiért nem akart velem lenni. Ha ezt akkor tudom, simán összejöhettem volna vele, de hát tini balf.sz voltam.

júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17

Most egy kicsit szivatom, hogy törjön meg, semlegesen nézek rá direkt, szerdán voltunk strandon szándékosa néztem előtte a csajokat, (szarul esett neki) hogy lássa, meg is jegyezte hogy itt van ő is nézhetem őt is, de persze csak mint barátot... ok!Persze! O:) Én meg direkt úgy feküdtem fordultam hogy azért lássa hogy nincs "mit rejtegetnem, szégyenkeznem" a csajok előtt, (van dákó rendesen), alig tudta levenni néha a szemét a lábam közül... most kicsit én játszok vele, vissza felé

júl. 30. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!