Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a nő beszélgetés közben...

Ha a nő beszélgetés közben kijelenti egy pasinak, hogy ő a legjobb barátja, mert megbízik benne, mindig mosolyog ha meglátja, feldobja a napját, mindent megbeszélnek, akkor abból sosem lehet több a nő részéről?

Figyelt kérdés
júl. 30. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég kicsi az esélye, hogy valaha is párkapcsolat legyen belőle.
júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez a nőn múlik. Ha át tud billenni a fejében a kapcsoló, hogy baszki, ha ennyire jó vele, miért ne lehetnék vele, akkor igen. Csak ilyenkor szokott jönni a bullshit, hogy olyan értékes ez a barátság, hogy nem kellene elrontani, meg nincs kémia - miért lenne, ha nincs nyitottság, ugye.
júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de egy kapcsolathoz más is kell.
júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor én sem gondolom tovább, nem csinálok hülyét magamból!
júl. 30. 10:09
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak mindig félreértik a barátságot. Lehet barátság férfi és nő között, ha ebbe a férfi képes beletörődni.
júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én beletörődtem, de akkor ő ne bókolgasson, dícsérgessen folyamatosan ha utána meg legjobb barátjának nevez!
júl. 30. 10:17
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
#5: nem, nem értjük mindig félre.
júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan esetem volt nemrég egy barátomnak hitt nővel, hogy elkezdett szexuális jellegű kèpeket, üzeneteket küldözgetni nekem, úgy, hogy közben azt bizonygatta, hogy csak barátságot akar. Még szexre se kellettem volna neki. Gyorsan le is építettem, ne szórakozzon velem! Szóval, nem mindig ok nélkül értjük félre mi férfiak a dolgokat!
júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ember a barátainak szokott bókolni és szokták egymást dícsérni. Még munkatársak között is van ilyen. Az a baj az ellenkező nemű barátságoknál, hogy elég nagy arányban az egyik mindig többet akar, mint a másik és ilyenkor a másik képes bármit hitegetésnek meg jelnek venni, ami nem is az. Persze nyilván vannak olyanok is, mint amit a 8-as ír.
júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8

Kb ugyan ez nálam is. Dícsér hogy milyen jóképű, cuki, helyes pasi vagyok, neki is ilyen kellene, aztán amikor próbálkozom, akkor meg a barátságunkat mi ne rontsuk el szexel. Ez a válasz!

júl. 30. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!