Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy megszakítottam a kapcsolatot egy ilyen baráttal?

Figyelt kérdés
Volt egy nőbarátom. Egy darabig remekül elbeszélgettünk, segítettünk egymásnak, meghallgattuk egymás problémáit. Amikor elkezdte intézni a válást a férjétől, baromira megváltozott. Állandóan panaszkodott, hogy pasihiánya van, meg szexelni akar, de nincs kivel stb. Szexuális jellegű képeket, üzeneteket küldött, miközben állandóan azt bizonygatta, hogy csak barátként tekint rám. Amikor szóvá tettem, hogy miért küldözget ilyeneket, ha semmit nem akar tőlem, megsértődött. Végül én mondtam, hogy fejezzük ezt be, mert ez már nem fér bele egy barátságba. Mellesleg előjött a valódi énje is, iszonyatosan öntelt, nagyképű, már-már bicskanyitogató stílusban kezdett el velem kommunikálni. Itt le is zártam ezt az egészet. Még reagált az üzenetemre, aztán le is tiltott mindenhonnan, meg se várta, hogy válaszolhassak rá valamit. Végig engem hibáztatott azért, hogy ez így alakult. Azt írta, nem gondolta volna, hogy ilyen jellegű dolgok a férfit hozzák ki belőlem. Mégis mire számított, amikor küld egy olyan képet, amin egy szál tangában van?
júl. 29. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól.
júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor akkor változnak hárpiává ha valamit akarnak (X hiányosak) de nem kapják meg!


A bunkózás sok esetben azt jelenti: "Kérlek figyelj rám! Foglalkozz velem!"

júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Ez valószínűleg a későbbiekben tovább fokozódott volna, így még időben megszakadt a dolog.

Valószínűleg igazából azon sértődött meg, hogy nem olyan reakciót kapott tőled, mint amilyent ő remélt, aztán sérült az egoja.

júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát nehéz időszaka van.


Nem gondolnám, hogy ez az igazi énje. Ez egy sérült ember. Pszichológusnál a helye legalább. Nincs önmagánál.

júl. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy pwrsze, jól tetted. Nem a te feladatod, hogy rendbejöjjön, hanem az övé,fuleg ha megkapja a visszajelzéseket erről egy elvileg bizalmas barátjától is
júl. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
júl. 30. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!