Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltok hozzá, hogy 33...

Mit szóltok hozzá, hogy 33 éves vagyok és barátkozom, beszélgetek egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mielőtt írnátok, semmi "olyan" szándékom nincs vele.

Jóban vannak rég óta a szüleink, innen ismerem. Személyesen is szoktunk beszélgetni, de inkább neten, mert a szülei nemrég elváltak és messze költöztek az anyjával, de néha jár ide az apjához. Mindent elmond egyébként nekem, megbízik bennem, sőt szokott tanácsot is kérni.

Nem 14 éves a gondolkodása ezért értjük meg egymást szerintem.

90%-ban ő kezdeményezi a beszélgetést, szinte minden nap ír, keres mi van velem, mi történt vele, hülyéskedünk mivel én is jó kedvű, humoros vagyok (más is ilyennek tart) ilyesmi.

Csak kíváncsi vagyok véleményekre azért írtam, szerintem ebben nincs semmi rossz...


júl. 25. 12:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
50%
LOL lassan ott tartunk, hogy a kérdező maga Hannibal Lecter...
júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolatban is valaki 5 év különbségre is azt mondja sok, valaki a 20-ra sem."


Ismerek olyan bolondot aki 5 évre is azt mondja hogy sok, na ő tényleg kattos!

júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Az életkor és a biológiai érettség 2 külön dolog.

Ezért van, hogy valakit már 11-12 éves érdekli a masik nem, valakit meg 17-18 éves koraban sem nagyon.

Tudom mert én is ilyen voltam. Kb 13 éves korom óta az idősebbekhez húztam mint barátilag, kicsit kesőbb párkapcsolatilag is. Nekem is voltak akkor 15-20 évvel idősebb barátaim és ezért nem tartottam őket "kattosnak" inkább örűltem, hogy szóba áll velem mert jobban éreztem magam ilyen társaságban. Egyszerűen sok osztálytáramat gyerekesnek tartottam suliban.

Gondolom itt is ez lesz a helyet ezért szerintem nem kellene elítélni egyik felet sem ismeretlenül. Szóval én normálisnak tartom részemről.

júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el, hogy van egy 14 éves lányod, és megtudod, hogy egy 33 éves faszival levelezget. Mennyire problémás?:)
júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
51%

Figyu, nem a korkülönbség szamít igazából, mert rengetegen még párként is jól megvannak 20+ év korkülönbséggel is.


Képzeld ezt úgy, hogy a lány 20 a párja 39 éves. Így már teljesen máshogy hangzik és a többség által elfogadott (sőt sokan irigykednének is, hogy ilyen fiatal párja van) de ha azt mondod 14-33 akkor ezen sokan felhördülnének pedig a körkülönbség ugyan az.

júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Volt itt a városunkban ennél keményebb is, itt egy 14 körüli csaj szeretett bele egy 30 körülibe, a szülei persze tiltották egyébként érthető módon.

Viszont most nem rég derült ki, hogy azóta felszedte egy 45 körüli házas, 3 gyeres hapsi aki már pár hónapja "használta" a kiscsajt.

Szóval amelyik lánykát hajtja a vére azt nem fogják tudni megakadályozni. És ha neki ez a korosztály jön be akkor ezekből is fog szemezgetni. Rengeteg 15-18 éves fiút talált volna magának mégis egy ilyen kellett neki...

júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!