Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltok hozzá, hogy 33...

Mit szóltok hozzá, hogy 33 éves vagyok és barátkozom, beszélgetek egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mielőtt írnátok, semmi "olyan" szándékom nincs vele.

Jóban vannak rég óta a szüleink, innen ismerem. Személyesen is szoktunk beszélgetni, de inkább neten, mert a szülei nemrég elváltak és messze költöztek az anyjával, de néha jár ide az apjához. Mindent elmond egyébként nekem, megbízik bennem, sőt szokott tanácsot is kérni.

Nem 14 éves a gondolkodása ezért értjük meg egymást szerintem.

90%-ban ő kezdeményezi a beszélgetést, szinte minden nap ír, keres mi van velem, mi történt vele, hülyéskedünk mivel én is jó kedvű, humoros vagyok (más is ilyennek tart) ilyesmi.

Csak kíváncsi vagyok véleményekre azért írtam, szerintem ebben nincs semmi rossz...


júl. 25. 12:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Elég rossz, ha magadtól nem tudod, miért is baj ez. A gyerek szülei tudják, hogy ennyit beszélgettek?
júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
Ennyire érdekel, hogy mások mit szólnak ehez?
júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
48%
2-es vagyok * ehhez
júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, ha lenne köztetek testiség azzal se lenne gond
júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, nem fogom letiltani bármit írnak itt egyébként. Tudják igen.
júl. 25. 12:39
 6/46 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem normális. Mégis mennyi közös témája lehet egy 14 éves gyereknek és egy 33 éves férfinek?

Valószínűleg a lány belédzúgott, ilyenek a kamaszok.

júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

"Elég rossz, ha magadtól nem tudod, miért is baj ez"


Szerinted mi a baj ezzel?

júl. 25. 12:40
 8/46 anonim ***** válasza:
69%
Addig a pontig valóban nincs ezzel probléma, míg nem lépsz át egy határt. Én 18 évesen beszélgettem egy 42 évessel. Nem történt semmi. Sokat segített nekem mentálisan. Mesélt az életéről, stb.
júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%
Nem te vagy a lány és ez egy fordított kérdés? A 14 évesek imádják ezt az "érettebb vagyok a koromnál" közhelyt hangoztatni, ha validálni akarják a baszást.
júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
73%

Kognitív Disszonancia Redukció


Nyilván te is érzékeled legbelül hogy problémás egy ilyen kapcsolat, csak próbálod magadban sulykolni hogy semmi probléma nincs ezzel, meg próbálod magadnak bemagyarázni hogy miért nincs és azt várod hogy esetleg valaki megerősít ebben.

júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!