Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltok hozzá, hogy 33...

Mit szóltok hozzá, hogy 33 éves vagyok és barátkozom, beszélgetek egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mielőtt írnátok, semmi "olyan" szándékom nincs vele.

Jóban vannak rég óta a szüleink, innen ismerem. Személyesen is szoktunk beszélgetni, de inkább neten, mert a szülei nemrég elváltak és messze költöztek az anyjával, de néha jár ide az apjához. Mindent elmond egyébként nekem, megbízik bennem, sőt szokott tanácsot is kérni.

Nem 14 éves a gondolkodása ezért értjük meg egymást szerintem.

90%-ban ő kezdeményezi a beszélgetést, szinte minden nap ír, keres mi van velem, mi történt vele, hülyéskedünk mivel én is jó kedvű, humoros vagyok (más is ilyennek tart) ilyesmi.

Csak kíváncsi vagyok véleményekre azért írtam, szerintem ebben nincs semmi rossz...


júl. 25. 12:28
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván éretlen vagy még, ha egy 14 éves esetében nem tűnik fel a különbség köztetek.
júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
52%

Fúú ez itt nagyon megosztó lesz. Valaki szerint nem lesz rendben, valaki szerint nincs ezzel gond, valaki meg azt fogja mondani mért nem dugod meg, hisz már szabad, tuti beléd van esve.


Az én véleményem, hogy ezzel semmi gond nincs, a mai fiatalok (főleg a lányok) elég érettek. Én is ismerek ilyen felnőttes gondolkodású fiút és lányt is. illetve van ellenpélda is, amikor egy 18-20 éves 12 éves szinten van agyilag.

júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
22%
1: Eléggé rossz, hogy ezt bajnak gondolod. :-)
júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
80%
El nem tudom képzelni, milyen közös témát tud találni egy 33 éves és egy 14 éves gyerek.
júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Psycho ***** válasza:
100%

Ez így önmagában még nem feltétlenül jelent problémát, de ilyen esetekben kiemelten oda kell figyelni a határok egyértelmű kijelölésére és betartására, ami főlként a te felelősséged.


De vet azért fel kérdéseket a dolog. Miért igénye a lánynak ennyire, hogy veled barátkozzon? Mit nem kap meg a saját korcsoportjában? Egyáltalán velük tartja a kapcsolatot?


Kevés az infó, lehet ez normális, de a lényeg, hogy észnél kell lenni.

júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
47%

Most komolyan ismeritek őket?? Honnan tudjátok, hogy milyen értelmi szinten van az a 14 éves csaj? Van aki ilyen idősen a úgymond a "homokozóban játszik" és van akinek már fiúja van.

Ha van olyan téma miért gond hogy beszélgetnek? Ezzel semmi gond nincs.

júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
69%
Ez nagyon gáz. Én csak szimplán elvből nem barátkozok kicsi tinigyerekekkel, nem akarom, hogy valami pedofilnak vagy agyilag visszamaradottnak gondoljanak. Az, hogy benned nincs meg ez a gát, már baj.
júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
64%

“Valaki szerint nem lesz rendben, valaki szerint nincs ezzel gond, valaki meg azt fogja mondani mért nem dugod meg, hisz már szabad, tuti beléd van esve.”


Az utóbbi kettő kategória a szexuális ragadozó és a felnőttkort mentálisan soha el nem ért kocsmatöltelékek vagy mentális betegek között keresendőek. Egy épeszű felnőtt embernek nem kell magyarázni, hogy miért nem haverkodunk 14 évesekkel.

júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
28%

Azt hogy beléd van pistulva és ennek nem lesz jó vége. Egyszer szemet fog szúrni a szülőknek vagy másnak és ferdén néznek rád, vagy a kiscsaj bosszúból, mert te nem "úgy" érdeklődsz iránta, felnyom, hogy erőszakoskodtál vele.


Amúgy lesír rólatok, hogy a kiscsaj korához képest okosabb, te meg infantilisebb... Ezért találjátok meg a hangot.

júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
62%
Bakker az én 14-15 éves unokatesóim is okosak és lehet velük értelmesen beszélgetni, de eszembe nem jutna 28 éves felnőttként velük vagy a barátaikkal írogatni, bandázni, szorosabb kapcsolatot ápolni. Nem is értem, hogy nem látja más ebben a problémát…szomorú.
júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!