Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltok hozzá, hogy 33...

Mit szóltok hozzá, hogy 33 éves vagyok és barátkozom, beszélgetek egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mielőtt írnátok, semmi "olyan" szándékom nincs vele.

Jóban vannak rég óta a szüleink, innen ismerem. Személyesen is szoktunk beszélgetni, de inkább neten, mert a szülei nemrég elváltak és messze költöztek az anyjával, de néha jár ide az apjához. Mindent elmond egyébként nekem, megbízik bennem, sőt szokott tanácsot is kérni.

Nem 14 éves a gondolkodása ezért értjük meg egymást szerintem.

90%-ban ő kezdeményezi a beszélgetést, szinte minden nap ír, keres mi van velem, mi történt vele, hülyéskedünk mivel én is jó kedvű, humoros vagyok (más is ilyennek tart) ilyesmi.

Csak kíváncsi vagyok véleményekre azért írtam, szerintem ebben nincs semmi rossz...


júl. 25. 12:28
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
57%
És sok az álszent is biztos akik kiakadnak és leszólják, de ők fektetnék meg leginkább a csajt
júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
70%

Pedofil már nem is lehetne, az 12 év alatti kategória. Szóval ha még szexelnének is a pedofíl jelző már akkor is rágalmazás.

14 évtől jogilag legális bárkivel, szabad akaratából! De itt ilyenről nincs is szó.

Szóval akkor ehez mit szólnak akik még azt is elítélik, hogy beszélget, jófej egy 14 éves lánnyal?

Még ha 10 éves lenne akkor azt mondom oké, de egy 14 évessel főleg ha fejlettebb is a koránál, szerintem nem gáz ha jóban vannak, haverkodnak.

júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
39%

"Pedofil már nem is lehetne, az 12 év alatti kategória. "


Ilyet is csak egy pedofil ír le.

júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
58%
#33: tudod mit jelent a szó, vagy csak dobálózol vele, mert sértésként használatos?
júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
46%

Fogalma nincs mi az a pedofil, csak itt trollkodik...

Ennyiből akkor én meg pedofilnak tartok egy 40 vagy 50 éves pasit is, aki szexel egy 25-30 éves nővel.

júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
28%
Emberek, csak mert ti férfiak 90%-ban beteg ösztönállatok vagytok és egy 10 évest is nyugodt szívvel zaklatnátok, ha engedné a törvény, attól még senki ne próbálja megmagyarázni, hogy egészséges dolog egy 33 éves felnőtt férfinak egy nyolcadikos kislánnyal “barátkoznia”. Ja, biztos semmi hátsó szándék nincs mögötte, én meg a Télapó vagyok. Nincs ezen mit magyarázni, aki ezt elfogadhatónak akarja tartani, az ugyanolyan kattos. Ha ismerném a kérdezőt és tudnám ezt róla, biztosan kerülném és a gyerekem közelébe se mehetne.
júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
49%
36. Nem kell mindig ilyen kő bizalmatlannak lenni, akár hiszed akár nem, vannak normális esetek!
júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Senki nem próbálta megmagyarázni, hogy ez normális. Kb. 3-4 teljesen pozitív válasz volt (fele troll vagy gúnyosan írta), 3-4 támogató (ha csak beszélgetésről volt szó), a többi ellenezte az egészet, és van 30+ válasz. Aránytalanul durva személyeskedés ehhez mérten betegezéssel, ösztönállatozással, pedofilozással kezdeni egy választ, mikor a többség veled ért egyet. Ha viszont állítok valamit, akkor legyen már elvárható, hogy tudom miről beszélek, mit jelentenek szavak és milyen súlya van a használatának, és nem általánosítom a férfiak 90%-át egy torz mentális állapottal.
júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
24%

36-os.

Akkor sok kattos van. :)

Egyébként senki nem 100as kinek ez kinek az a "katt"ja. Mindenkiben lehet olyat találni ami nem normális, főleg manapság...

Csak úgy halkan megsúgom menj már el pár szórakozó helyre és nézz körül mennyi 14-17 éves kislányt szednek fel nem hogy 30-as de még 40-50 es pasik is.

júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

És akkor hány éves kortól normális beszélgetni valakivel? 18 at ha betölti, akkor egy 60 éves fickóval is normális?? Vagy akkor egy 33 éves hany éves kortól normális? 25 alatt kattos, 25 felett normális? XD

Ez nagyon egyénfüggő ki mit tart normálisnak.

Párkapcsolatban is valaki 5 év különbségre is azt mondja sok, valaki a 20-ra sem. Szóval erre nehéz így valaszt adni, nagyon szubjektív.

júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!