Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltok hozzá, hogy 33...

Mit szóltok hozzá, hogy 33 éves vagyok és barátkozom, beszélgetek egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mielőtt írnátok, semmi "olyan" szándékom nincs vele.

Jóban vannak rég óta a szüleink, innen ismerem. Személyesen is szoktunk beszélgetni, de inkább neten, mert a szülei nemrég elváltak és messze költöztek az anyjával, de néha jár ide az apjához. Mindent elmond egyébként nekem, megbízik bennem, sőt szokott tanácsot is kérni.

Nem 14 éves a gondolkodása ezért értjük meg egymást szerintem.

90%-ban ő kezdeményezi a beszélgetést, szinte minden nap ír, keres mi van velem, mi történt vele, hülyéskedünk mivel én is jó kedvű, humoros vagyok (más is ilyennek tart) ilyesmi.

Csak kíváncsi vagyok véleményekre azért írtam, szerintem ebben nincs semmi rossz...


júl. 25. 12:28
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
51%
Sok boldogságot!
júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
71%

Mindegy mit teszel, félre fogják érteni úgyis. Szerintem ne barátkozz annyira inkább.

Tapasztalat.

júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
16%

Még 2 év és akár feleségül is veheted!

Ha normális vagy vele az nem pedofília!

júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
20%
Cigányoknál már 14 éves korban házasodnak, szülnek.
júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
53%

#24

A cigók neked a követendő példák? Végülis akkor a tesódat is felcsinálhatod, ők szoktak olyat is, hajrá.

júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
92%
majd ha a lánynak nem tetszik valami és véletlen azt mondja otthon, hogy zaklatod, akkor sosem mosod ezt le magadról.
júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még az apjukkal, anyjukkal is kamatyolnak! XD
júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Itt semmire nem mész ilyen kérdéssel, mert kb 50-50 lesz az igen/nem aránya ...


Szerintem meg a kor lényegtelen, nem az határozza meg az értelmi szintet. Gondolom ez a lány már nem agyilag a játszótéren játszós fajta.

Szóval ha csak ennyi hogy jó viszonyban vagytok, néha beszeltek, te meghallgatod, akar hülyültök ezzel szerintem semmi gond nincs.

Irtad, hogy elváltak és az anyjával él, lehet amolyan apapótlékként tekint rád akiben megbízik és elmond mindent.

júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Az is szomorú hogy sokan még így is beleképzelnek valamit hogy "pedofil", pedig csak kedves és barátságos a kislánnyal.
júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Bár a mai világban nem nehéz beleképzelni, ez is igaz!
júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!