Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két barátnő mennyire pontosan...

Két barátnő mennyire pontosan tudja eldönteni egymásról, hogy melyikük erősebb fizikálisan?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel azonos korúak, hasonló alkattal, és fizikummal. Vagyis ilyenkor mi alapján tippelik meg az erőviszonyokat? És mennyire pontosan?

júl. 23. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozunk ilyesmivel.
júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1

Igen tudom, de ha megkérdeznének hogy erősebb vagy e a barátnődnél mégis tudnál rá válaszolni. Na pont ezért érdekes ez.

júl. 23. 10:04
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Semmi érdekes nincs ebben, perverz férfiak mániája ez, akik szeretik nézni, ha egymásnak esnek a nők.

Ha megkérdeznél azt mondanám, hogy nem tudom, nem érdekel.

júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3

Pont, hogy nem. Tehát amikor egymásnak esnek a nők az nem ez a kérdés, ott nyílván eldöl a dolog. Én azt kérdezem, hogy egymásnak esés nélkül két nő honnan, miből állapítja meg hogy melyikőjük lehet erősebb?

júl. 23. 10:12
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha megékrdeznél engem és a barátnőmet akkor az válaszolnám, hogy a barátnőm az erősebb. Ha a barátnőmet kérdeznéd akkor meg ő engem mondana erősnek.


Ezután gyorsan elköszönnénk tőled és normális emberekkel beszélgetnénk. A kérdésed számomra olyan, mintha a tömött buszon megkérdezném tőled, hogy a te vagy a barátod farka a nagyobb.

júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

De miért kellene megállapítani? Ez nem téme, egyikünket sem érdekli.


Most megint fogtunk egy kérdezőt, akinek van valami fura fétise, vagy vlami hülye gondolata és abba akar minket belerángatni, hogy az ő kis fantáziáit boncolgassuk és arra tudjon élvezkedni.

júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6

Azért mert tanuja voltam egy ilyen beszélgetésnek. Az üldözési mániádat meg tartsd meg magadnak. Nem kértem boncolgatni semmit.

júl. 23. 10:25
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Az emberek túlnyomó többségét ez egyszerűen nem érdekli. Soha életemben nem “tippelgettem” hogy ki az erősebb.
júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ismét kiderült, hogy az emberek nem tudnak kérdezni. Abszolút.
júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 hollófernyiges ***** válasza:
28%
Ezt csak iszapbirkózással lehet eldönteni.
júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!