Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire "creepy"...

Szerintetek mennyire "creepy" felkeresni a magáról megadott infók alapján egy pal friendet, és elmondani neki, hogy csak egy félreértés miatt nem ír?

Figyelt kérdés
Sosem voltam az ilyesfajta "zaklatásoknak" híve, de nem tudom feldolgozni, hogy egy apró félreértés miatt szakadt meg a kapcsolat (Egyikünk sem hibás, elkerülte valami mindkettőnk figyelmét, de mind a ketten szerettünk egymással beszélgetni, hátsó szándék nélkül, hosszas leveleket váltottunk, bizonyos időközönként.) Ti mit tennétek?

júl. 16. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Felkeresném valamelyik platformon. (Ehhez kutakodni is kell.)
Közös "ismerőst" kérnék meg, hogy posztjában közvetítse az üzenetem.
Nagyon szerettem vele levelezni, de hagynám a francba. Semmit nem tehetek, így jártunk.
16 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*pen friend-et :D

Hozzáteszem, lett volna lehetőségem kideríteni a személyét, de nem tettem, és nem is szeretném tenni, mert számomra ez amolyan visszaélés kategória. Valami tipp?

júl. 16. 00:24
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én a közös ismerős opciót választanám, feltűnni a semmiből tényleg elég kínos lenne.
júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem írsz neki simán egy újabb levelet (emailt?), amiben leírod, hogy félreértés volt, és hiányzik a társasága? Miért kell kerülőutazni?
júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez egy alkalmazáson keresztül történt a beszélgetés, és egyikünknek sem volt annyi esze, hogy megadjon további elérhetőséget. :D :((


5 hónapig vártam a levelét, aztán most jöttem rá, hogy ő meg a sortörés miatt azt hitte lezártam, most már az alkalmazásra sem jön fel. :D Bénán jött ki, naa. Fogalmam sincs mit tehetnék ennek tudatában, ennyi idő után.


Az közös ismerős pedig egy ismertebb személy, több 10 ezres követőtáborral, nagyon megható üzenetet kéne neki írnom, hogy tegyen ki egy posztot, bár el tudnám képzelni... Nem tudom, hogy erre van-e megoldás.

júl. 16. 01:19
 5/11 A kérdező kommentje:
2, Nagyon köszönöm a te hozzászólásodat is!
júl. 16. 01:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám. Nem lennék benne biztos, hogy nem magyarázkodás lenne ennyi idő után.


Na meg ha megkeresne a semmiből, jól írod, baromira beszarnék. Olyan ismerőst meg nem szeretnék, aki beleavatkozik abba, ami nem a dolga.

júl. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Már csodálkoztam, hogy mi a fene az a pal freand, és azt akartam mondani, hogy hidd el, kevésbé creepy, mint a secam freand...


Amúgy gas, hogy nincs enough vocabularyd, hogy 2 nyelvből coversolsz össze egy semmilyet.

júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7, "freand" és akkor 1-1. :D :D


Bocsánat de az ilyen kommenteket figyelmen kívül hagyom, mert a kérdésemre szeretnék választ kapni (érdekesek eddig a válaszok, szavazás állása!), elvileg ez az oldal azért van, nem a figurázás miatt. Szép éjszakát neked is!

júl. 16. 02:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos neked ez a személy, akkor keresd elő akárhonnan is, ahonnan tudod. Legrosszabb esetben nem áll veled szóba, letilt. Semmit nem vesztesz, hisz most sem leveleztek. Egy próbát megér. Veszteni valód nincs.
júl. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám. Ha ilyen könnyen megszakad egy kapcsolat annak nem hiszem hogy van stabil táptalaja. Pl. Én mikor párommal bizonytalan voltam, sose tudtam lerázni kicsit sem, mindig kifejezte h imad, akkor ha pár napig nem írtam. Ezt tartom jó alapnak. Ahol nem kell kajtatni a másikért. Persze enis hasonlóan voltam vele más esetekben.
júl. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!