Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék csinálni egy ilyen...

Mit tudnék csinálni egy ilyen emberrel?Hogy szakíthatnám meg vele a kapcsolatot,hogy ne csináljon valami rosszat?Mit kéne tennem?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval elég hosszú lesz ez a kérdés szóval ezért előre is bocsi és köszi ha végig olvasod és segítesz.Van egy online barátom kb 10 év van köztünk.Itt ismertem meg gyakorin 1 évvel ezelőtt.Egy kérdés kapcsán írt amikor eleggé rossz paszban voltam és felajánlotta ,hogy segít így elég sokat beszéltünk.Pár hónapig jól mentek a dolgok viszont egy idő után kezdett megváltozni.Szóval elvileg szerelmes lett belém és többet kezdett irántam érezni.Olyanokat írt,hogy reméli velem boldog lesz és,hogy szép lesz az életünk együtt stb.Ez még nem is volt vészes. De ezek után amiket csinált már igen.Szóval igazából tudta az igazi nevem mert bejelöltük egymást facen.Nézegetett képeket a családtagjaimról és akikről nem talált képet mondta,hogy küldjek róluk de én nem küldtem.Kivolt akadva,hogy hát ez természetes dolog és alapnak kéne lennie.Én probáltam neki elmagyarázni,hogy fogadja el,hogy én ezt nem szeretném de nem értette meg.Utána nem sokkal rá,hogy történt az elöző elhitette velem,hogy rá írt a testvéremre és nagyon megijedtem.Még rendes chates képet is küldött,hogy ráírt.Aztán jött a többi dolog.Szóval megakarta tudni,hogy mi a pontos lakcímem meg,hogy néz ki a házunk.Azok a családtagjaim ,hogy néznek ki akikről nem talált képet.Nyilván ezeket nem mondtam el.Egyszer kihúzta belőlem ,hogy hova járok suliba tudom nem kellett volna elmondanom megbántam.Aztán ott nézegetett képeket rólam és az osztálytársaimról.Mikor megkértem,hogy ne csinálja ki volt akadva,hogy hát miért meg ilyenek és csinálta tovább de végül abbahagyta.Igazából sok jó dolgot mondott és olyan dolgokat tett értem amit eddig soha senki mert eddig mindenki bántott de ő más volt.Ezért küldtem neki a kérésére bikinis képet aztán már olyanokat is ahol meztelen voltam. Az arcom nem volt rajta a képeken.Igazából boldoggá akartam tenni és talán így akartam meghálálni,hogy ő segít és nem bánt engem.Tudom nem kellett volna de azt hittem jó minden még annak ellenére is amiket tett.Aztán felmerült,hogy találkozunk.Mondta,hogy autóba kéne szálljak.Alapból elég bizonytalan voltam de mikor felhozta ezt az autós dolgot mondtam neki,hogy én ezt nem szeretném. De mondta nem bántana meg semmi meg miért nem ülnék be a kocsijába ebbe semmi rossz nincs.Meg alaptalan a félelmem.Végül lemondtam mondtam neki,hogy ne találkozunk majd teljesen megharagudott rám és hibáztatott.Végül bocsánatot is kellett kérnem. De mondtam neki,hogy megkéne értenie de nem értette meg.A napokban kért megint képeket de nem küldtem neki.Mondtam neki ha fontos lennék megértené és nem erőltetné de ő ezt válaszolta:"Azért akarom látni mert fontos vagy ha nem lennél az le se sz*rnám.Megszeretném ezzel az emberrel szakítani a kapcsolatot de félek lementette a képeim és visszaélne velük vagy esetleg megzsarolna a szüleimen keresztül túl sok bizalmas dolgot mondtam neki mert megbíztam benne.Tudom hibáztam de most már nincs mit tenni.Kérlek segítsetek ,hogy tudnám vele megszakítani ezt az egészet,hogy ne csináljon semmi rosszat?Talán ha elmondanám neki,hogy miket tett rosszul és probálnám vele megértetni ,hogy ez így nem jó akkor megértené?Ő sok dolgot megmutatott pl a házát meg el is mondta hol lakik.Légyszi segítsetek teljesen tanácstalan vagyok.Előre is köszi ha segítettek.


16/L



júl. 10. 06:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz, ha látja, hogy félsz tőle és ezzel sakkban tarthat.

NE maradj vele semmilyen kapcsolatban, az is rossz ötlet, hogy legyél unalmas számára és megun. Semmilyen kapcsolatban ne maradj vele. Abban se bízz, hogy messze lakik. A gép túloldaláról azt mond amit akar. Lakhat akár a szomszéd házban is.

Kérj felnőtt segítséget!!!

De olyantól akiben megbízol.

Ha a szüleiddel nem is ragyogó a kapcsolatod, azért ilyen esetben valószínű melléd állnak.

De mint írtam, akár osztályfőnök, stb is szóba jöhet.

júl. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!