Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan akadtam ki, hogy csak...

Jogosan akadtam ki, hogy csak pottyantós wc van?

Figyelt kérdés

Egy barátom a fiúhaverjaival lehívott nyaralni pár napra engem és egy baratnőmet. Viszont azt elhallgatta, hogy nincs normális wc, csak pottyantós... Pedig tudja, nekem mennyire fontos a higiénia.


Kicsit kiakadtam emiatt rá. Szerintetek jogos? Őszinte leszek kicsit tönkrevágta ez a kedvem.


23/n



júl. 5. 11:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
86%

19: " mindenkinek joga van eldönteni, hogy mi az, ami neki belefér, és mi az, ami nem"


Ezzel egyet is értek. A kérdezőnek jogában áll hazamennie.

Több értelme lenne, mint hogy ott marad, mert mégiscsak ingyen van a nyaraló, de azért hisztizik.

júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
13%

Fogsz most menstrualni? Ha igen az szivas. Ha nem, en ugy akkor elviselnem.

De szerintem inkabb attol tarts hogy estere egy gangbang party egyik foszereploje leszel. Ha csak nem direkt ezert mentel :D

júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Szerencsére menstruációm nincs és nem lesz a napokban.


A gond azzal van, hogy kakilni hogy fogok. Pisit még valahogy megoldom, de ha itt fél percnél többet bent tölteni az nagyon undi.

júl. 5. 13:46
 24/38 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor jövök rá, milyen öreg vagyok így 38 évesen. Nagyszüleimnél még 15 évvel ezelőttig is pottyantós volt. Emlékszem milyen fasz volt éjjel kimenni -10 fokban sötétben mikor a talpam alatt ropogott a hó, nyáron meg jó kis szaga volt meg nyüzsögtek ott a legyek. Hát, nem a legkényelmesebb, de napi 3-5x 3 percet ki lehet bírni ha cserébe szép a táj és kellemes a társaság. Emiatt ne érezd rosszul magad. Ennyitől nem kapsz fertőzést, nem kell rajta trónolni:)
júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
79%
Fasza volt* :D
júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem jogos. Higienikus lehet, en pl nem ulok le nokent pisileshez, amugy meg papir, benti vecevel egyenlo.

Nem a higienia miatt. Egyszeruen nem volnek hajlando hatalmas adag szar es hugy folott lenni. Gyerekkoromban vegigcsinaltam, de ma mar keptelen lennek. Elobb szarnek a kertben, es lapatolnam fel. Mar nekem egy pottyantos olyan horror, mint a doglott allat.

júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
48%

#24

Nekünk is volt anno a telken, épp emiatt nem lennék hajlandó soha többé elviselni. :D (amúgy azzal nincs bajom ha túrán a bokor mögé kell menni, de nem vagyok hajlandó becsukni magam többé egy ilyen sz@róbódéba, az biztos...)

júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
76%

24-re és 26-ra:

Ezek az árnyékszékek (mert ez a hivatalos nevük) eszerint nem jól voltak használva.

Ha tesznek rá egy fedelet, akkor nem nyüzsögnek a legyek.

Kell melléje egy vödörbe homokot is tenni, egy kislapáttal. Nagydolog után az ember homokot szór arra, amit kitermelt, és nincs szag sem.


Csak azért vagyok ilyen professzionális a témában, mert gyerekkoromban mindkét ági nagyszülőmnél árnyékszék volt. :-)


15: "Nálunk a pottyantós fölé csak guggolni lehet, nincs ülőke se semmi."

Ismerem azt is. Azt török WC-nek hívták fiatal koromban. Romániában (Erdélyben is!), az egész Balkánon, Törökországban, sőt, Dél-Franciaországban is elterjedt volt fiatal koromban.

Egyébként messze ez a leghigiénikusabb, mert itt a combod, feneked semmihez nem ér hozzá.

júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
68%
Részben, de te is rákérdezhettél volna a részletekre.
júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bizony számítana, mert öreg vagyok már, de szörnyű gyerekkori emlékeim vannak a pottyantós wc-ről. Ugyanis durva arachnofóbiám volt, és a kerti budi tele volt pókokkal, olyan volt oda bemennem, mintha a kínpadra vinnének... Később nyaraláskor szintén zenész, inkább használtam a bokrokat. Másnak ez marhaságnak tűnhet, de nem az, mert örök életemre emésztési problémás maradtam. :(
júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!