Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm volt, most...

Legjobb barátnőm volt, most már nem beszél velem mert őszinte voltam?

Figyelt kérdés
hétvégén buliban voltunk barátnőmmel, ő hamarabb hazament én maradtam. Vasárnap átjött hogy mizu, elmeséltem mi volt szombat este és tökre kiakadt, egyáltalán nem állt mellém és tök gáz dolgokat mondott rám, kvázi cafkának nevezett. Én meg elküldtem a fenébe hogy akkor nem kell hogy barátnők legyünk. AZóta vissza sem ír pedig bocsánatot kértem.
jún. 10. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Te kuldod el a fenebe es te vagy kiakadva?🤣🤣
jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert szemét dolgokat mondott, felkaptam a vizet. Én soha nem beszélnék vele gy még akkor sem ha nem értek egyet a döntésével.
jún. 10. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi a kérdés? Nem derül ki a kérdésből semmi konkrétum.
jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a kérdés, hogy jól tettem-e hogy kiálltam magamért? vagy túlzás volt elküldeni a fenébe? Kicsit hiányzik hogy beszéljünk.
jún. 10. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ő is csak őszintén elmondta a véleményét. Kérdés persze, hogy milyen stílusban tette, enélkül nem lehet véleményt mondani, hogy jogosan reagáltál így vagy nem. De ha ő nem is megfelelően fogalmazott, te akkor is elmondhattad volna neki normális hangnemben, hogy rosszul esik az ítélkezése, te fordított esetben nem mondanál rá hasonlókat. Valószínűleg akkor ő kért volna bocsánatot és most nem lenne konfliktus. Tudom, hogy nem könnyű higgadtak maradni, ha rosszat mondanak rád, de legközelebb próbáld meg, sokkal célravezetőbb.
jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Te hát ribizliskedtél, és neki ez nem tetszett, és elmondta a véleményét. Ezen te meg megsértődtél és elküldted a fenébe. Hát őszintén szólva, lehet ő szégyellte magát helyetted, és haragudott, hogy ilyet csináltál, utána meg te küldöd el a francba. Nem tudom mit akarsz. Szerintem tök igaza van, többszörösen ki verted nála a biztosítékot. Lehet ennek ennyi volt.
jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Madarat tollarol. ;-)
jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyzetek, cselekedetek, amiket nem feltétlenül tud megoldani a bocsánatkérés.


Túlzás is volt a reakciód, illetve, szerintem legalábbis, nem abból áll a "kiállok magamért" történet, hogy elküldöm a gúzsba a másikat.

jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát figyi, az a gond a barátságokban hogy nem szabad őszintének lenni. Nekem is volt egy barátnőm akinek volt 1-2 dolga ami fájt nekem. Én egyszer félrehívtam, megbeszéltem vele. Megköszönte a beszélgetést, utána nem is állt velem szóba.
jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!