Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi előtt egy olyan barátommal...

Mi előtt egy olyan barátommal találkozom akit még csak kb 1 éve ismerek akkor mindig már egy nappal előtte stresszelek attól hogy egyszer majd jön a kínos csend. miket mondjak/beszéljek?

Figyelt kérdés
ettől azért tartok mert esetleg megun, meg hát az tényleg tök fura ha pl mennénk sétálni, és egész végig kb meg se szólalnánk nem? de amúgy ismerem meg többször is találkoztam vele (osztálytársam)
2023. ápr. 14. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ezert talizok csak olyannal aki mellett magamat tudom adni, nem kell eroltetni a beszedet meg semmit mert csak ugy jon. Ha randirol van szo az mas persze. Ott at kell esni az elso 1-2 talin, de altalaba az is ugyanigy megy
2023. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársaddal minden munkanap találkozol. Mi az, hogy előtte egy nappal már stresszelsz? Minden nap stresszelsz, kivéve péntek délután és szombaton?
2023. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Írtad, hogy többször is találkoztál vele, akkor miért lenne kínos csend? 1 év alatt szerintem bőven ki lehet ismerni egy embert, miket szeret, milyen témákról lehet vele jókat beszélni stb.

Szerintem felesleges az egész stresszelés, túlgondolás, és ha csendben sétáltok mi lesz? Vagy te vagy ő úgy is fel fog hozni valami témat.

Ezen előre ne idegeskedj.

2023. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!