Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért várja el egy nagyon jó...

Miért várja el egy nagyon jó játékos hogy barátok legyünk ha állandó helyet akarok csapatában?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy számítógépes réteg csapatjáték és szükségem lenne rá mert az ő csapatában nagyon magas a győzelmi arányom. Viszont ő előnyben részesíti a barátait és csak akkor hív ha nem érnek rá.

Ami számomra érthetetlen mert mind külön országból vagyunk szóval max netes barátság lehet. Én meg eleve jobb lennék csapatba állandóan ráérek. Nem vagyok jó barátkozásban, nem is tudom hogy kell csak gépről szoktam beszélni meg játékról. Ez az ember meg viszont még nálam is többet tudd és nagyon hasznos lenne számomra



2022. ápr. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt csak én nem értem?

A barátaival játszik ha mind ráérnek, de szívesen játszik veled is ha a barátai nincsenek fent. Mi ezzel a gond?

2022. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen rajta akarsz felkapaszkodni. Lehet, hogy ez nem tetszik neki annyira. Talán ő nem nyer annyit azzal, hogy mindig rendelkezésre állsz, mint azt te hiszed. Vagy amit nyerne veled, az nem ér számára annyit, hogy veled töltse a szabadidejét.
2022. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy ne úgy képzeljétek el hogy valós barátok, hanem minden barátja az osztagból külön országból származik, szóval nekem fura az a kötödés hozzájuk, amikor meg kérdeztem hogy 1 éve barátok neten keresztül és mindent megbeszélnek közösen, napi szinten tartják kapcsolatot.

Röviden mindannyian kockák vagyunk.


Én azért kedvelem mert a győzelemhez a lehető legoptimálisabb stratégiát követi amelyet sokan nem hajlandóak de ő ezt találja szórakoztatónak, míg ezen a csapaton kivül nincs olyan szintü játék technika amire vágyom. Hogy mondjam legtöbben hibásan játszanak, így rontva esélyeim, de ez az ember nagyon jó, és tökéletes a kommunikáció, sok esetben máshol félnek kommunikálni vagy csak szöveges gépelést használnak ami nincs olyan hatékony. Mondom egy elit csapat és ahányszor bent voltam elképesztő magas eredményeket értem el és nagyon sokat tanultam. De sért hogy nem mindig ér rá.

Mondom béna vagyok emberekkel bánni ez a kérdésem lényege.

2022. ápr. 13. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a számítógépes játékok nem csak a győzelemről és a játékmechanikáról szólnak... minden multi szórakoztatóbb, ha a barátaiddal játszol. Azt pedig tényleg nem értem, hogy miért nézed le ennyire a netes barátságokat.
2022. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!