Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ember egy ragadozó faj...

Az ember egy ragadozó faj tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

A gyengébbeket támadják? Megfigyeltem, amikor fáradtabb vagy rosszabb idegi állapotban vagyok, nehezebben koncentrálok akkor mindig kerülnek emberek akik elkezdenek támadni, kikezdeni, keresztkérdéseket tesznek fel, megpróbálják kiforgatni amit mondtam.


Amikor kipihent vagyok, idegileg stabil, nyugodt, akkor nem támadnak, de ha igen akkor sem tart sokáig mert nem tudnak kizökkenteni.


De egy hosszú fárasztó hét vége felé idegileg eléggé ki vagyok már és olyankor egyre többen és gyakrabban támadnak, érzelmileg tortúrálnak.


Az azért van mert az emberi faj egy ragazdozó faj, és amint kiszimatolják a gyengeséket, akkor lecsapnak ösztönösen?


2020. júl. 12. 13:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Lehet benne valami.
2020. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Az ember az egyik csúcsragadozó.
2020. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Egy primitív, gonosz faj az ember.
2020. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
A ragadozóknak elől van a szemük. Szal ja.
2020. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Amit írtál azt már én is megfigyeltem.

Érdekes felvetés. Elvégre táplálkozást tekintve hússal is tápláljuk magunkat.

A másik az lehet, hogy néha akikkel egy környezetben vagy hosszú ideje a másik egy idő után képes lesz ráhangolódni a körülötte lévők érzelmeire. Nekem is volt ilyen, hogy felvoltam dobva aznap reggel, pozitív voltam jól éreztem magam. Erre beért a mellettem lévő kollégám aki állandóan csak panaszkodni tudott mindenről és konkrétan 20 percen belül nagyon rossz hangulatom lett.

Kifejezetten azért vannak olyan emberek akik ártani akarnak a másiknak,ők pedig látják is az egyértelmű jeleket kinek van rossz hangulata. Ők még szép, hogy beléd fognak kötni.

2020. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Inkább egy eszközhasználó állat.
2020. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Az ember nem ragadozó, hanem mindenevő.
2020. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ragadozó viselkedés, amit leírtál az a természetes versengés. Elefántok között is van hierarchia. Ez a legtöbb állatban megvan.
2020. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8


De a gyengékkel versenyeznek? Ennek semmi értelme. A versengés lényege nem az lenne, hogy a legerősebbeket hívják ki?

2020. júl. 12. 16:56
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
Keress fel egy pszichológust. Neked komoly gondjaid vannak!
2020. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!