Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet válasszam?...

Melyik tabletet válasszam? Asus Nexus 7 (2013) vagy Apple iPad Mini (4G)? (Szempontok lent)

Figyelt kérdés
Főleg netezésre, játékra, zenehallgatásra használnám. Melyiket válasszam szerintetek és miért?

2013. nov. 29. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ipadom van es gyors meg nagyon joo... Am igaz hoggy nem oehet anyi alkalmazast de en l igyis sokat is toltottem mar le es jokat!
2014. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 DoDó-kicsi válasza:
Amúgy aki válaszol, azok mind a kettő tabletet fogták már a kezükben/használták? (mert va egy két válaszoló, aki nem túl egyértelmű.)
2015. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10.

Én azt irtam hogy iPas mini 2,az már sokkal erősebb,retina kijelzős.

Volt"szerencsém" használni Nexus tabletet,3 hetig,utána eladtam mert nem tetszett,fagyogatott.Aztán vettem egy iPad Airt,most azt nyúzom már egy ideje,és nagyon megvagyok vele elégedve,Nem cserélem le iPad Air 2-re,mert számomra tökéletes az Air;)

2015. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!